Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tinikorban a homlokon lévő...

Tinikorban a homlokon lévő "ragyákat" mivel tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés
Nincs nagy keretem mindenféle puccos kencéket venni, valami házi, olcsó de hatásos megoldást szeretnék alkalmazni. Tanács? Nektek mi vált be?

#bőrápolás #Homlokragyák
2020. aug. 19. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Nekem semmi. Tini koromban én is pattanásos voltam. Kipróbáltam kb mindent amit lehetett, drágát, olcsót, semmi se volt jó. Hála istennek kinőttem.
2020. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mi mindent próbáltál ki? Pl..
2020. aug. 19. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden tonikot, arclemosót, ami a tescoban, lidlben, dmben fellelhető volt annak idején: yves rocher, neutrogena, saját márkás dolgok...
2020. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem vált be eddig semmi, se kozmetikus, se gyógyszer. Néha jobban néz ki, de általában nem. Remélem elmúlik, mert már nagyon unom.
2020. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyógyszertár felé venném az irányt mindenképp. Tudom, hogy ez nem házi és lehet nem fér bele a keretbe, de én ezt ajánlanám. Szalicilsav tartalmú termékeket kell keresni (ha nem vagy allergiás az aszpirinre), egy arclemosó is elég, de fontos, hogy vissza kell hidratálni a bőrt. Am ha elmész bőrgyógyászhoz tud felírni olyan krémet, ami max pár ezer forint és hatásos. A Skinoren nagyon jó, ebben azelain-sav van és benzoesav (ez vényköteles), de adnak vénynélkü benzoil-peroxid tartalmú krémet (pl. Akneroxid), de ezen kettő használata erős napsütés mellett aggályos lehet. Én a drogériát nem ajánlanám, mert nagyon sok durván szárító hatású, alkoholos terméket árulnak pattanások ellen, amik gyakran csak méginkább irritálják a bőrt.
2020. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. :D Nyilván tudok költeni rá, nem azon van a hangsúly, de nem 100ezreket.:)
2020. aug. 21. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!