Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HAJHULLAS ELLEN? Tinikorban

HAJHULLAS ELLEN? Tinikorban

Figyelt kérdés
15eves vagyok eddig gyonyoru dus hajam volt. Napi par szal hulott ki de egy hete korubelul napi 100 is szerintem. Menjek orvoshoz vagy eloszor probalkozzak valami otthoni praktikaval? Nektek mi valt be? Mi lehet ez? Egy helyen viszket is neha es onnan hullik tobb inkabb. Moat vettem banfihajsampont
2017. jún. 7. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Először mutasd meg a szüleidnek, hátha van ötletük. Aztán pedig orvos.
2017. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Napi 100 szál haj kihullása még nem gond. Ősszel-tavasszal jobba hullik a hajad az átlagnál. Ha mégis zavar ez a hajhullás vegyel a patikába cink-et. Pici tabi amit minden nap be kell szedned (1x). Hajhullásra,körömre és bőrre nagyon jó. Kell a szervezetbe is. 3 éve szedem pár szál hajam hullik. Egyébként fodrász vagyok :)
2017. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már menstruálsz, akkor azért is lehet. Mivel több vas távozik a szervezetedből. Én is ezzel a problémával küzdöttem, bevettem a menstruáció közelében napi egy vas tablettát, és javult az állapot. Viszont a vastól hányingered lehet
2017. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!