Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tesztek ebben a helyzetben?

Mit tesztek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Levágattam a hajam rövidre és hátul van bent egy kb 3 centi magas 2 centi széles kopasz folt.Eléggé szégyellem miatta magm.Vki hasonló helyzetbe?
2010. aug. 4. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos erre egy megoldás van: várni. Illetve még egy jó nyári sapi is segíthet. Vannak, akiknek vágás van, van akiknél folt, ha rövidre nyírják a hajukat, ez nem tudom mitől lehet és sajnos a fodrász sem tudhatja előre.
2010. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg nem lehet tudni..

Bár általában ha egy kis területen kopasz vagy, az attól is lehet, hogy esetleg régebben bevágtad a fejed és szétnyílt! Ebben az esetben ott nem fog többet haj nőni, de egyáltalán nem kell szégyellni, nekem is sok ismerősöm van, aki így járt és szerintem kicsit sem csúnya, és nem is szégyellni való:)

Ha nem volt ilyen eset, h szétnyílhatott volna a fejed, akkor nem tudom mitől lehet :/

2010. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát a barátnőm járt úgy, mint te!A fodrász szólt neki arról, hogy egy tenyérnagyságú koőasz rész van a fején, hátul. Aztán jöttek az orvoshoz-menések, női-,fog-, gastro-, endokrinológus....és végül azt mondták neki, hogy pszichikai alapon történhetett. Esteleg téged nem ért nagyobb stressz mostanában? Amúgy meg ne szégyeld hisz nem tehetsz róla...Én tuti nem néznélek ez miatt!!!
2010. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem ért semmi ilyen hatás

igazából ez azért van mert volt hogy kihuzkodtam a hajam.

és mondom most azért is levágatom,mert igy legalább nincs mit huzkodni és csak visszanől

2010. aug. 4. 20:37
 5/7 A kérdező kommentje:
vmi növesztőszert nem tudtok vagy vmi megoldást?
2010. aug. 4. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Uh, ne haragudj, de ez a haj húzogatás egy betegség is lehet, amiről pont most hallottam a napokban..

Kényszert érzel a hajad, szőröd kihúzgálására?:/

2010. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mondanám.Mikor unatkozok azt veszem,észre hogy megint ott van a kezem.Én is hallottam erről a betegségről,láttam képeket emberekről dee ahhoz képest az enyém az semmi,de mégis zavar
2010. aug. 5. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!