Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövekedés! Most akkor...

Hajnövekedés! Most akkor ricinus olaj? Vitanol c? Bánfi sampon és egyebek? Vagy egyáb pakolások?

Figyelt kérdés
Ha tudtok árakat,elért eredméyneket/időt is írjatok ha lehet.Bocsi a sok kérdésért de nem tudok már eligazodni melyik lenne a legjobb.Előre is köszönöm.
2010. aug. 3. 15:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem kellene lebirkáznod senkit!Ebből is látszik hogy mekkora ... vagy!!!Ahelyett hogy itt írogatsz ilyeneket járjál inkább iskolába és művelődjél,mert az nagyon rád férne!!!Csak sajnálni tudom a szüleidet hogy ilyen gyerekük lett!

Lehet hogy 1000 emberből 10-nek nem hat semmit és abba te is benne vagy!!De a többinek meg sokat segített,és abba Én is benne vagyok!Október közepe óta használom és igenis sokat nőtt tőle a hajam!Heti 3 alkalommal csinálom és éjszakára szoktam fel rakni!

Próbáld ki megéri,kárt nem csinál!!Sok sikert!:)

2010. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!