Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövekedés! Most akkor...

Hajnövekedés! Most akkor ricinus olaj? Vitanol c? Bánfi sampon és egyebek? Vagy egyáb pakolások?

Figyelt kérdés
Ha tudtok árakat,elért eredméyneket/időt is írjatok ha lehet.Bocsi a sok kérdésért de nem tudok már eligazodni melyik lenne a legjobb.Előre is köszönöm.
2010. aug. 3. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ricinusolajat ajánlom :) Nem drága egyáltalán. Szerintem sokkal jobban megéri, mint a többi. Kb 300Ft 1 dl
2010. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2010. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is a ricinust ajánlom. A vitanol c-t már nem is lehet kapni. A bánfiról nem tudok nyilatkozni, mert nem ismerem, de nemsokmindent hallottam róla.
2010. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ricinus olaj a nyerő
2010. nov. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

Ennyi BIRKÁT egy helyen! Egyszerűen ugyan olyan a ricinus, mint akár melyik olaj amit a hajadra kennél. Nem töredezik tőle a haj, és ezért látszik úgy, mintha nőne, de valójában ugyan annyit nő, mint máskor, csak nem töredezik és ilyenkor látványos a növekedése!!!

!!!

2010. nov. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van!
2010. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindenféle praktikák vannak, ami megállít(hat)ják a hajhullást. Ugyanazon az elven működik mind. Sajátjuk az is, hogy folyamatos kezelés szükséges.

A haj azonban nem fog kinőni tőlük. Haj csak abból lesz, amit megeszünk: pl. Viviscal tablettát. Aktivizálja a fejbőrben lévő, már nem aktív, de élő hajhagymákat, megerősíti a hajat.

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ennyi BIRKÁT egy helyen! Egyszerűen ugyan olyan a ricinus, mint akár melyik olaj amit a hajadra kennél. Nem töredezik tőle a haj, és ezért látszik úgy, mintha nőne, de valójában ugyan annyit nő, mint máskor, csak nem töredezik és ilyenkor látványos a növekedése!!!

!!!"

Ne nyilatkozz olyanról amit nem próbáltál!

A ricinusolaj szerintem nagyon jó csak ajánlani tudom. ÉN próbáltam és a mai napig is használom. De kérdezz meg egy fodrászt ő is elfogja ugyanazt mondani.

2010. nov. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én használtam és nem nőtt! Egy éven át használtam!
2010. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó...Mond azt, hogy ugyanakkora maradt a hajad :D
2010. nov. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!