Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen jó NŐI frizurát lehet...

Milyen jó NŐI frizurát lehet ilyen méretű hajból készíteni? Igazolványkép lesz nemsokára csináltatva, kéne sok jó ötlet! Lent plusz.

Figyelt kérdés

Teljesen rövidre volt vágva a hajam és most ért el olyan 16 cm-es hosszúságot. Egységesen mindenhol annyi.


Össze szoktam fogni csuriba, de nem tudom hogy a fénykép készítésekor milyen legyen a hajam?!

Nem akarom, hogy 10 évig valami freak képet kelljen néznem. 😉😉😉💇



2020. júl. 9. 17:11
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Én is kedvelem, de mások nem igazán kedvelték a környezetemben, amikor nullás volt...

Na, nem mintha az lenne a fontos, csak meglep, hogy más is kedveli. A családtagjaim ki voltak...

2020. júl. 31. 10:07
 12/26 A kérdező kommentje:

Ha alaposan megfigyeled a kérdést, van egy ilyen rész: "Teljesen rövidre volt vágva a hajam" - ez a nullásra vonatkozik. ☺ De többször is volt már.


Buddhista vagy?

2020. júl. 31. 10:12
 13/26 anonim ***** válasza:

Először a teljesen rövidet olvasva valami pixie frizurát képzeltem el 🙂

Nem vagyok buddhista, egyszerűen csak szépnek találom, ha egy csinos női arcot kiemel egy kopaszra nyírt "frizura".

2020. júl. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Nem akartam megbotránkoztatni senkit, azért fogalmaztam úgy.


Hát, nagyon örülök, hogy neked is bejön a teljesen rövid haj, komolyan! Nem ismerek rajtad kívül mást. Engem rengetegen osztottak a nullás séró miatt! Kissé rosszul esett. Persze, annyira nem, hogy amiatt ne hordtam volna.


Jó, hogy írtál!!! Örülök a nézőpontodnak! ☺

2020. júl. 31. 10:40
 15/26 anonim ***** válasza:
Én is örülök a tiédnek. Kár, hogy nem ismerlek és látlak téged személyesen...
2020. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Feltételezem, hogy nem sok ismerősöd van nullás hajjal. 😉
2020. júl. 31. 12:33
 17/26 anonim ***** válasza:
Hát, olyan lány ismerős tényleg nem... elég ritka sajnos.
2020. júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Európában nem gyakori, az biztos!
2020. júl. 31. 14:53
 19/26 anonim ***** válasza:

Pláne nálunk nem, ahol leszólnak mindenkit, aki különbözni mer az átlagtól (ahogy te is tapasztaltad).

De kíváncsivá tettél nagyon, hogyan állt (és remélem, még fog is állni 😉) neked a nullás "frizura"... 🙂

2020. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Így volt, valóban ezt tapasztaltam. Talán most már jobban elfogadják.

Többen egyébként - saját nagyon közeli ismerőseim közül - kijelentették, hogy így még a boltba sem jönnek el velem. Mintha más ember lennék amiatt, mert más hajat kezdtem hordani?! Nagyon durva volt.


Szerintem elég jól áll a nullás haj, de képet nem küldök. :-)


Amúgy olyan is volt, hogy egy túrafelszerelés üzletben nézelődtem és az eladó lány odajött hozzám azzal, hogy neki is daganata volt... Nagyon aranyos volt és kedves, de persze mondtam neki, hogy nekem nincs olyan problémám, akkor nagyon meglepődött a döntésemen, de továbbra is aranyos volt. Szóval voltak azért, akik kedvesek voltak, de néha már azon meglepődtem, hogy még szól hozzám ember - annyira nagy volt az elutasítás.


Amúgy az az eladó lány a boltban - na ő is nagyon szép volt. Biztosan őt is megnézted volna. :-)

2020. júl. 31. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!