Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen igazolványtartód van?

Milyen igazolványtartód van?

Figyelt kérdés

Milyen és miért pont olyan irattartód van?


Anyaga? Ára? Színe? Minősége?


Köszi a válaszokat!



2020. ápr. 23. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam piacon a barátnőmmel és berángatott egy 100 forintos boltba. Épp akkor panaszkodtam, hogy nincs tartóm, vagy ha akad is sose elég nagy. Olyan 350-400 forintért végül vett nekem egyet, ami elég nagy ahhoz, hogy a végébe a taj kártyám is beférjen. Az anyaga szerintem műanyag. Érdes felülete van, ezüst színe, a belseje sima fekete. Az elején arannyal rá volt írva, hogy "okmányok". Ez mára picit lekopott, de még olvasható. Kb. 2-3 éve használom, elég gyakran fel kell mutassam az egyik igazolványom bkk-n, szóval jól viseli a gyűrődést :D
2020. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Semmilyen. Csak arra jó, hogy ne egy kártyát hagyjunk el, hanem egyszerre az összeset. Jogsi+lakcím nálam, többi a telefonban (lefényképezve), ill a bankkártya is a mobil.
2020. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2.-nak.


A fotót sehol nem fogadhatják el!


És a többi kártya, ami kell a mindennapokban? Belépők, fegyverviselési, szakmai igazolványok, kulcskártya,...?

2020. ápr. 23. 21:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Amilyet találtam a papírboltban. Minél több "zsebe" legyen, és olyan legyen a mérete, amibe beleférnek a kártyáim. Szerencsére már a legtöbb igazolványom kisméretű. Nekem van egy fekete, meg egy sötétkék. A sötétkéken magyar címer van, meg írás, bár a simának jobban örültem volna (mert nem csak magyar irataim vannak, így ez furcsán hathat).
2020. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Pénztárca.

Barna, bőr jó minőségű már vagy 6 éve nyúzom farzsebbe van, az aprósfiók patentja kiszakadt(javítható csak nem érdekel)

Ezen kívül semmi baja.

Ja de kicsit el van már szineződve hisz elég sokat ülök rajta :D de ez nekem még tetszik is igazából.

2020. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
100%
Rózsaszín unikornisos, műbőr és ilyen patentos. Tavaly tartottunk egy rendezvényt a diákjaimmal és a nyeremények ilyen kis apró vicces tárgyak voltak, amiket egy dobozból kellett kihúzni és ezt húztam. Viccesen néz ki amikor az atom blekmetál kinézetemmel előveszem, de épp ez benne a poén.
2020. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rózsaszín, sok cicàval. Műbőr, minőségre szerintem nagyon jó. Tescoba vettem karácsony környékèn, az árára nem emlékszek, de elég drága volt. De ha valami cicás, akkor nem szàmít az ára :D
2020. ápr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Elegáns és belefér minden, aminek bele kell. Ezt 3 hónapja használom, eddig nincs rá panaszom.

2020. ápr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bankkártya, személyi, lakcímkártya és taj-kártya a pénztárcámban lakik.

Van még néhány kallódó kártya amit sose használok, azok az éjjeliszekrényemben vannak egy dobozkában.

A munkahelyi belépőkártyám a táskám külső zsebében van, egy nyakbaakasztón.

2020. ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2-es

De, a jogsi alkalmas személyazonosság igazolására.

2020. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!