Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elfogadják a személyi igazolvá...

Elfogadják a személyi igazolványom beszkennelt változatát a szoláriumba?

Figyelt kérdés
Rengeteg szoláriumba 18 év alatt tilos a gépeket használni. Mivel nem nézek ki 19 évesnek (annyi vagyok) így elég sokszor rákérdeznek betöltöttem-e az adott életkort, sőt volt hogy már személyit is kértek. A napokban a 151-en elhagytam az okmányaimat, viszont az igazolványomról volt szkennelt változat. A szalonokban elfogadják?

2019. jún. 28. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne nekik, mivel ez így nem hiteles. Viszont ha igényelsz új személyit adnak addig hivatalos papírt amit használhatsz helyette, hétfőn el is intézheted és mehetsz utána szolizni.
2019. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes a priorotás nálad is. Én az okmányirodába mennék új személyiért és kérnék ideigleneset, nem a szoli lenne a fő gondom.

Ha van érvényes útleveled, jogsid, használd azt.

Beszkennelve nem csak a szoliban nem fogadják el, mert hát meddig tart pár dolgot átszerkeszteni egy képen? Manapság még a telefonon is képes rá egy csimpánz is kb, érted...

2019. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!