Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tippek hogy valamivel jobb...

Tippek hogy valamivel jobb legyen az igazolvanykepem?

Figyelt kérdés
Uj szemelyigazolvanyt kell csinaltatnom holnap es szeretnek valahogy kinezni rajta. Tudom hogy ez senkinek se sikerul jol, de mi az amivel nemigazan lohetek melle, milyen legyen a hajam, estelg smink, arcmimika ilyesmik..? Esteleg tapasztalatok, mit ne csinaljak, nem vegyek fel?
2017. aug. 27. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sminked szerintem legyen egyszerű (korrektor, szempillaspirál, szemöldök esetleg), tehát hétköznapi.

Én a hajamat beszárítottam egyenesre,nem tudom neked milyen hajad van.

Egy kis mosoly és kész.

2017. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát adnék neked tanácsot, de ha véletlenül meglátnád az igazolványképem biztos nem hallgatnál rám :D

Én egy dolgot tanácsolnék, amivel én mindig megszívom. A szemed alá ne tegyél semmi sötétet, tehát alul ne húzd ki a szemed és az alsó szempilláidat ne spirálozd ki, mert borzasztó karikásnak fog tűnni a szemed. Amúgy esetleg csinál előtte pár képet különböző arcmimikákkal, hogy melyik néz ki a legjobban. Nagyon szélesen ne mosolyogj, max egy kicsit (legalább is én úgy nézek ki mint joker ha mosolygok ilyen hivatalos képeken).

A hajad meg szerintem olyan legyen, ahogy általában hordod. Nekem a jogsimon oldalra van tűzve a hajam, sose akarja elhinni a rendőr, hogy én vagyok rajta ha éppen ki van engedve a hajam. :D

És nyugodtan csináltass annyi képet, amennyit gondolsz. Legalább is nálunk mindig megkérdezik, hogy jó lesz-e ez, vagy csináljon egy újat.

2017. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezekszerint lehet mosolyogni is?
2017. aug. 27. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!