Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért törik a hajam? Sos!

Miért törik a hajam? Sos!

Figyelt kérdés

2 havonta vágatok belőle pár centit már egy éve és mire megyek a fodrászhoz már nagyon el van törve...2 hónap alatt hogy tud ennyire letörni? Mindent jól csinálok... nem használok rajta semmilyen hőt még hajszárítót se, nem szőke,nem festetem eredeti hajszínem. Minőségi haj cuccokat használok, sampon, pakolás, balzsam, óvatosan fésülöm vagy tangle teezerrel vagy vaddisznósörte kefével. Nappal ki van engedve de nem mindig éjszaka összekötöm vagy befonom. Sok hajam van, egészségen eszek és sok vizet iszom, 2 litert

20/L


2020. ápr. 18. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nagyjából felsoroltál mindent, amitől töredezik a haj. Ha ezeket a hatásokat ténylegesen kiküszöbölöd, akkor nem marad más, mint a genetika. A hajad sajnos eredendően rövid életű.
2020. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig régen 3 éve hosszú hajam volt derékig ért. Aztán vasaltam de levágattam lapockáig és 2 éve nem vasalom.
2020. ápr. 18. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Okozhatja a műszálas ruha is. A súrlódástól is le tud törni.
2020. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen minosegi hajcuccokat hasznalsz?

Ha nem "mindenmenteset", akkor adj neki egy eselyt, egy probat meger, meg a pakolason tul hasznalhatsz a vegere hajolajat, hogy ne legyen olyan szaraz. Meg vegyel dm-es hajvitamint, csodat nem tesz, de talan erosit rajta valamennyit.

2020. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!