Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most a fodrász vágta le...

Most a fodrász vágta le rosszul a hajam vagy ilyen gyorsan törik a vége?

Figyelt kérdés

Kedden voltam fodrásznál, akihez évek óta járok. Májusbam voltam utoljára, már nagyon ráfért. Láttam hogy kb 2 cm van eltörve a végén. Annyit le is vágott a fodrász,szerintem többet is.

Ma reggel nézem, és megint látom hogy a hajam vége el van törve, van ahol csak kis "pontok" vannak a végén, de van ahol fél centis törés is van. Most a fodrász vágta rosszul, többet kellett volna vágnia, vagy ilyen gyorsan eltörhet megint a hajam?


2019. okt. 24. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
VAlószínüleg nem akart túl sokat vágni, és csak a már törött végeket vágta le. Viszont a hajad annyira rossz állapotban van, hogy egyböl törik tovább.
2019. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jobb volna, ha egyszerre sokat vágatnál le belőle, a tört részeken (jó pár cm-vel) felül és megkérnél egy fodrászt, hogy adjon tanácsot a jobb hajápolással kapcsolatban.


Vagy ha olyan a hajad, hogy erősen törik a vége, de zsíros a töve, vagy gyenge szálú, vékony, nincs szép és jó tartása hosszú hajként, akkor szerintem gondolkodj egy új frizurán. Rövid kiadásban. Nem minden nőnek áll jól a hosszú haj.

2019. okt. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pedig igyekszem egészségesen étkezni, szedek hajvitamint is, heti 2- szer mosok hajat, heti 1-szer teszek fel hajpakolást, használok balzsamot, nem vasalom a hajam, szárítani sem szoktam gyakran. Nem értem miért ilyen :(

A teteje gyorsan zsírosodik, az alja viszont szalma :(

2019. okt. 24. 10:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Világéletemben rövid hajam volt, kb 2-3 éve kezdtem el növeszteni, most lapocka aljáig ér, szeretném hosszúra növeszteni, minden vágyam a hosszú derékig érő haj. Pláne hajvitaminba is már annyi pénzt fektettem,nem fogok újra bubifrizurát vágattatni. (Amugy szerencsére a hosszú és a rövid is jól áll)
2019. okt. 24. 10:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vágott eleget, ami azért baj mert hiába vág le 2 centit, ha ott marad a törött rész akkor tovább törik felfelé. Jobb lett volna mondjuk 10 centit levágni az egészséges részekig. Fested a hajad? Használsz valami hajvégápolót?
2019. okt. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!