Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csinálják az ilyen...

Hogyan csinálják az ilyen hajat? Mivel lehet jól ápolni? Hasonló hajam van, csak kicsit rövidebb, és barna

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 24. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez nem nehéz, a tetejét kivasalod, középen elválasztod, aztán az alját meg behullámosítod vagy ha alapból hullámos a hajad, úgy hagyod eredeti állapotába. :)
2010. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
besütöd az alját vagy egyenesítővel csinálsz hullámot
2010. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
akkor fölül ki van vasalva?? hm.. ez eszembe sem jutott:) köszi
2010. júl. 24. 15:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neki alapból egyenes a haja.. nem tudom a tiéd milyen... lényeg, hogy felül egyenesre csináld, alul meg hullámosra :) 1. voltam.
2010. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

oké köszi:)

annyira gyönyörű ez a csaj... de szeretnék így kinézni. hmm :)

2010. júl. 24. 15:24
 6/12 anonim ***** válasza:

Azta... :| Nekem eredetileg ilyen a hajam, mint ennek a csajnak és én nagyon utálom. De hallani, hogy valaki ilyet szeretne :) Semmit nem kell csinálnom vele csak megmosnom. Nem szeretem ezt a fajta állapotot. Nekem úgy tetszik, hogy vagy kivasalva, vagy begöndörítve legyen az egész. Nekem is államig egyenes, onnantól meg kurta... néhol hullámok,-néhol pedig loknik vannak benne.

Állig vasald, áll alatt pedig göndörítsd. Vagy választ el két oldalt a hajad, tedd előre őket. Így: [link]

És kezd el csavarni, majd mikor már csiga akkor tüzd fel. Lényeg, hogy lent kezd el csavarni, mert minnél feljebb kezded el annál feljebb kezdődik majd a hullám :)

Én minden második mosásnál pakolást teszek a hajamra és minden nap hajvégépoló.


18/L

2010. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*De jó hallani..
2010. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
privátba küldenél nekem képet a hajadról? :) ha szeretnéd kitakarhatod az arcod. és készíthetnél néhány képet. kíváncsi lennék. és nagyon megköszönném. légyszives. :) csók
2010. júl. 24. 15:39
 9/12 A kérdező kommentje:
jajj és barátkozz meg a hajaddal mert gyönyörű és nem kellene rongálnod. :| :):)
2010. júl. 24. 15:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Okés. Készítek egy normális képet és küldöm :)
2010. júl. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!