Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Utálom a barna hajam, mit...

Utálom a barna hajam, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
vörös már voltam és fél év volt mire megszabadultam tőle ezért az kizárva. szőke nem állna jól fekete meg nem leszek mert attól még annyira se lehet megszabadulni mint a vöröstől. de a barnát meg nem szeretem :( pedig a saját színem is barna
2010. szept. 9. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:

háát pedig csak akkor lehetsz más szinű ha befested..

vagy rakj bele melirt vagy 1-2 szines csikot

nekemis barna a hajam és régebben voltak benne bordó tincsek

2010. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fesd világosabb vagy sötétbarnára.Amúgy nekem már volt vörös,lila,vöröses barna,világos barnás szőkés a hajam,de végül vissza festettem csokibarnára,vagyis az eredetire :D
2010. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
fehér,kék,zöld,lila
2010. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


vagy ha nem ennyire feltűnőt akarsz akkor :


[link]


ez nem is barna és nem is vörös :D

2010. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Más választásod nincsen csak ha befested.Én örülnék ha barna lennék.Mézszőke hajam van de nem fogom befesteni.Szerintem nagyon szép színű haj a barna.Esetleg vasald ki vagy göndörítsd be próbálj ki új frizukátak akkor talán megszereted.
2010. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsi frizurákat XD
2010. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!