Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel fessem be a hajamat? A...

Mivel fessem be a hajamat? A legtöbb barna festéktől egy idő után vörös lett, és azt utálom.

Figyelt kérdés

nos az a helyzet, hogy az eredeti hajszínem sötétbarna, ezt nemrégigen befestettem egy középbarna festékkel, ami igazából nem sokat változtatott rajta, és egy pár mosás után vörös lett... most vettem egy karamell színűt, hátha mivel az világosabb jobban befogja, de sajnos csak a fényben látszik vilgosnak, alapból meg olyan mintha soha bese festettem volna. nem tudtok esetleg olyan márkájú festéket, vagy színt,bármit ami befogná rendesen és világosbarna lesz tőle?

[link]

iylesmit, vagy még világosabbat szeretnék. köszönöm a válaszokat :)


2010. júl. 17. 17:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!