Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Orrpiercing miatt lehetek...

Orrpiercing miatt lehetek pattanásos? 20/L

Figyelt kérdés
Tavaly áprilisban csináltattam orr piercinget. Előtte sose voltam pattanásos, nem is sminkeltem magam de májusban elkezdett kijönni rám nagyon sok pici fehér mitesszer amiket kinyomni sem lehetett. Aztán egyre rosszabb lett, nagy piros fájdalmas pattanások jöttek az arcomra. Elkezdtem kozmetikushoz járni de ugyanúgy jöttek az arcomra.:( A kozmetikus azt mondta hogy valószínűleg azért mert poros munkahelyen dolgozom (mikor elkezdtem itt dolgozni akkor lett orrpiercingem is), de a téli leállás előtt voltam kozmetikusnál, nem dolgoztam 2 hétig és mégis kijöttek a pattik ugyanúgy. Szerintetek lehetséges hogy az orrpiercing miatt van?
2020. jan. 25. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs osszefugges

Hany eves vagy? En sem a korai tini korban lettem pattanasos pl.

2020. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs nőgyógyi, hormon problémád?
2020. jan. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Decemberben voltam nőgyógyászánál vizsgálaton, nem talált semmi problémát. Jövő héten elmegyek bőrgyógyászhoz.:(
2020. jan. 26. 11:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a port nem mosod le rendesen attól lehet. 2 hét meg édes kevés, hogy kitisztuljon az arcod.
2020. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!