Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges hogy a stressztől...

Lehetséges hogy a stressztől vagyok pattanásos?

Figyelt kérdés
Szünet előtt, amikor suliba jártam eléggé piros pöttyös volt az arcom, miután elkezdődött a szünet szinte egy sem volt, majd jött a suli és most nézem hogy megint pattis lett az arcom. Sok dogát írtunk, itt van nekem a félév és a felvételi is. Lehet hogy a stressz miatt pattogok ki mindig? Ha igen mit tudok tenni ellene?

2020. jan. 11. 23:38
 1/2 j-smetálos2010 válasza:
100%
Igen, sajnos lehetséges,hogy emiatt. Ugyanez van velem én is ebben a helyzetben vagyok jelenleg. Utána jártam és a stressztől is lehet
2020. jan. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyértelműen a stressz miatt van. Hogy mit tudsz tenni? Nagyjából semmit. A stresszt kéne kezelni, próbálj egy rutint megtartani a mindennapokban a tanulás ellenére is, sportolj, aludj sokat, igyál eleget, meditálj, kapcsolódj ki. Amikor tanulsz, tanulj koncentráltan, de amikor nem, akkor ne gondolkodj azon, hogy mennyit kéne még, mi vár rád meg úristenmostmileszha...


Üdv: egy 8 éve pattanásos egyetemista.

2020. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!