Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szőrös a felső testem,...

Nagyon szőrös a felső testem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. Most kezdett kialakulni, hogy szinte az egész felső testem szőrös. Hasam, vállam, hátam, egész karom sőt, még az oldalamon is kezd nőni. Mint ha egy mellény lenne rajtam, úgy nő a szőr. Lábamon ott természetes, azon nem is aggódtam. Ahogy látom a szőrösödés mértékét, úgy megy egyre lejjebb az önbecsülésem. Hasamon mindig lejjebb vágom csak. Vállamon próbáltam epilálni, de iszonyatosan fáj. Hátamat meg szinte esélytelen, sehogy nem érném el. Félek, hogy ez még csak erősödni fog az évek alatt. Így is eléggé szorongok már emiatt.

2019. dec. 18. 13:05
 1/10 A kérdező kommentje:
*felsőtestem
2019. dec. 18. 13:06
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Vagy gyanta, vagy érdeklődj a lézeres szőrtelenítés felől.

A gyantázást gyakran kel végezni, a lézeres állítólag végleges, azonban nem olcsó.

2019. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen sajnos.
2019. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, van aki ilyen típus. Engem nőként speciel nem zavar egyáltalán, de ha rosszul érzed magad akkor inkább gyantáztasd. Fáj, de meg lehet szokni. Ha valaki segíteni tud próbálhatod otthon is, de magadnak sztem nem fog úgyse menni. Vagy menj el kozmetikushoz, sok helyen vállalnak férfiakat is, nem ciki. Csak ne borotváld!
2019. dec. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Borotva semmiképp. Megpróbálom megszokni az epilálást. A hátamon meg megpróbálom majd valahogy megoldani.
2019. dec. 18. 16:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a genetikát kaptad a családodtól.

Sokan vannak ezzel így.

Gyantázàs jó megoldás és az epilàtor.

A hàtadat esetleg megcsinàlhatja a barárnőd vagy barátod. Vagy ha nem, akkor kozmetikusra is bízhatod.

A lézeres szőrtelenítés, IPL és tàrsai pedig NEM VÉGLEGESEK. Mai modern technológiàban még nincs végleges szőrtelenítés, csak tartós van. Egyén függő, kb 5 évig tart a hatása.

2019. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el gyúrni.


Izmos és szőrös felsőtest nálam tuti befutó.


Szexi :)


[link]

2019. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon bejön. ;)
2019. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy időben sokat edzettem, de ahogy elkezdtem szőrösödni, még attól is elment a kedvem.
2019. dec. 19. 19:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaj, ne parázz már. Sok csajnak igazából mindegy, sőt kifejezetten bejön, ha nem olyan a felsőtested mint egy tízévesé.


Nem vagy már fiúcska, gondolj magadra férfiként.

2019. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!