Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem egy intim gyantát,...

Vettem egy intim gyantát, x-epil a neve. Először használnék ilyet és a dobozára nincsen részletesen leírva, hogy hogyan kell használni. Hány percig kell a kezelt felületen hagyni, stb. szóval hogyan kell használni ezeket?

Figyelt kérdés
2008. nov. 16. 10:33
 1/1 anonim válasza:
100%

hát nem kell azt rajtahagyni, felmelegíted, vagy ha hideg gyanta, akkor egy picit melengeted a kezeddel. utánna rásimítod a felületre, és a szőr növekedésével MEGEGYEZŐ irányba jól rányomkodod. utánna mély levegő, és a növekedéssel ELLENTÉTES irányba GYORS, HATÁROZOTT MOZDULATTAL lerántod. én ilyenkor be szoktam kapcsolni a tv-t, vagy zenét, hogy a szomszédok ne higyjék azt, hogy éppen gyilkolnak... :D fontos, hogy gyorsan, és határozottan rántsd le, és ami még nagyon fontos, ne vízszintesen felfelé, mert akkor nagyon csúnyán jársz, tele leszel véraláfutással, és hát az intim területen nem túl bizalomgerjesztő, amikor úgy néz ki, mintha egy nagy valami jól kiszívta volna... :D

sok sikert!

2008. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!