Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért törik így a hajam?...

Miért törik így a hajam? Miért ilyen fura rövid az egyik fele? *Kép*

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem nő, talán csak a bal oldal és ezt sem tudom miért. A jobb nagyon törik. Nem vasalom, nem festem. Megmosom és megszárítom de erre nem lehet fogni, más is szárítja és nem törik így neki. Mi baja a hajamnak, mit tegyek?
2019. szept. 4. 19:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Ha hiszitek ha nem, MINDENT KIPRÓBÁLOK! Tudom nem látszik de valóban ápolom. Leírom. Én hetente egyszer mosok csak hajat, nem tudom ez baj-e de nem zsírosodik, hétfőn mostam meg de még mindig nem zsíros. Wu2 t használok vagy garnier barackos sampont, utóbbit 2 hete. Szóval megmosom, teszek rá kallos keratinos pakolást, lemosom, megszárad magától és használok gliss kur kifésülő sprayt. Végén Helia d hajolajat. A 3. napon mindig kezd így kiszáradni ahogy a képen de minden nap olajozom a végeket és nem látszik rajta. Egy hónapban 2-3 x ricinus és hidegen sajtolt kókuszolajat keverek ki és rajta hagyom 4-5 órát. Szedtem már dmes vitamint, de nem használ. Igen, régen vasaltam, több mint egy éve. Azokat nem vágattam le csak simán letettem a hajvasalót. Onnantól kezdtem el használni kókuszolajat meg hasonlókat. És ahogy nem vasalom azóta törik így és kiszárad.
2019. szept. 5. 10:27
 12/14 anonim ***** válasza:

A kérdés leírásában mért mondtad hogy csak megmosod és megszárítod, ha közben ápolod egy csomó mindennel..?


Egyébként itt a válasz: szénné égetted a hajad gyakorlatilag a sok vasalással. Amit egyszer tönkretettél, azt semmilyen olaj nem fogja rendberakni. Le kell vágni, és az egészséges hajat tudod ápolni megfelelően és szép lesz.

Menj fodrászhoz.

2019. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ugyanezt tudom ajánlani , vágasd le szépen, vállig érőre ,szabadulj meg a tönkretett hajadtól .

Ha levágatod a válladtól lentebb érő hajadat , akkor a nagy része lejön ami már nagyon sérült és menthetetlen. Utánna növesztheted szépen . Rövidebb hajad lesz , de nem ilyen törött száraz lesz a hajad. Hanem szép egészséges :) És egy darabig én mindenképp ajánlom minden hónapban az "orvosi vágásokat " azaz egy hónap 1 cm. Szép lassan megújúl a hajad . DE a hajvasalót mindenképp felejtsd el.

2019. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2019. szept. 7. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!