Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudom a már kész...

Hogyan tudom a már kész weblapomat feltölteni?

Figyelt kérdés
Találtam egy ingyenes tárhelyt a hostinger-t (remélem hogy ingyenes) böngészek ott fel-alá, de nem tudom hogyan tudom feltölteni a weboldalamat, én kezdő vagyok nem igen értek hozzá, most csinálom először.

2016. máj. 5. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

FTP-t keress, pl Total Commanderrel felcsatlakozol és felmásolod a fájlokat...


23F

2016. máj. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok felcsatlakozni, kéri a kiszolgáló nevét, ip címmel együtt, amit nem tudom hol találok. Egy másik oldalon írták, hogy a NextAdmin almenüjében van, de azt se tudom mi az a nextadmin, és hogy hol van!
2016. máj. 5. 15:28
 3/3 Drone007 ***** válasza:

Ha regisztráltál a hostingeren (rendeltél ingyenes tárhelyet), akkor a regisztrált email címedre kapnod kellett egy olyan levelet, amiben minden adatot leírnak a csatlakozáshoz, a cpanel használatához, stb...

Ha nem kaptál ilyen levelet akkor a.) vagy rosszul adtad meg az email címedet, b.) nem létező email címet adtál meg, c.) a levél a spam fiókodban landolt, nézd át a postafiókodat, d.) nem csináltad végig a regisztrációs procedúrát.

2016. máj. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!