Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kész weboldalt/webshopot el...

Kész weboldalt/webshopot el lehet így adni?

Figyelt kérdés
Két-három vagy több hónapra szóló megbízási szerződést írunk, és cégnek adom el. Ha szinten nem érné el a min bér adott százalékát a bér. Valami hasznos info erről?
2015. dec. 17. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha legálisan akarod csinálni akkor magánszemélyes adószámot kell kérned.

Így "szinte" csak egészségügyi hozzájárulást kell fizetned, addig az összegig.


De személy szerint annyiért én még csak rá se gondolnék a munkára...

2015. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja'h és nem a minimál bér, hanem 30~33 ezer / hó, amit így óccón meg lehetne csinálni.
2015. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Telefonról írtam, tehát havi szinten nem érné el, ezt a havi 33e Ft-ot gondoltam én is.

Viszont olyat is olvastam, hogy mivel a webfejlesztés teáor számos, arra nem kérhetek magánszemély adószámot. Most mi a valóság akkor? :)

2015. dec. 17. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint webfejlesztés nem számolhatod el, más adminisztrációs dolognak kell írnod, pl. mint ha csak a termék feltöltés, kezelés lenne.

EVA meg csak akkor éri meg ha jóval többet keresel mint amennyi az alap adó.

Mert ha van / ha nincs bevételed, és nincs más főállásod, akkor havi 50 ezret fizethetsz...


Megbízói levél, pedig amikor egy cég alkalmaz, akkor normál adók terhelik, tehát ami neked 33 az neki kb. 55...

2015. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!