Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ezért tilthatják az weblapomat?

Ezért tilthatják az weblapomat?

Figyelt kérdés
Szóval. Temérdek szabadidőm van, és úgy gondoltam hogy elkezdek autodidakta módon webprogramozást tanulni. El is kezdtem. HTML, CSS megy. Most kóstolgatom a MySQL-t, és a JavaScript-et, de eszembe jutott hogy ha elsajátítom alapszinten, és gyakorlásképp írok egykét jópofa weblapot (elsőként egy blogra, vagy fórumra gondoltam), azt fel is kéne tölteni valahova, és körbeadni haveroknak hogy nézzék meg ők is, tesztelgessék. Regisztráltam is Ultrawebre az ingyen tárhely miatt, és ha minden igaz van PHP, illetve 1 MySQL adatbázis is. Próbaképp összedobtam egy "weblapot" amit fel is töltöttem. (asdfg.uw.hu) Tisztában voltam hogy lesznek reklámok, de az a banner mégis idegesít. bele is lestem a forráskódba, és hamar rájöttem, ha nem az Ultraweb által kapott domain-el érem el az oldalamat, hanem közvetlen (asdfgh.uw.hu/index.html) akkor nincs reklám. Szóval hogyha az index.html csak egy átirányítást tartalmazna pl egy home.html-re ergo ha böngészőbe bepötyögöm hogy asdfgh.uw.hu, az aoutomatikusan az asdfgh.uw.hu/home.html oldalon kötne ki, így elkerülném a reklámokat. Ezért tilthatják az oldalamat?
2016. márc. 8. 02:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez kulon fel van tuntetve a szabalyzatban.


Olcson lehet tarhelyet es domaint is berelni, diakkedvezmeny neked nem jar mar?

2016. márc. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Az ULTRAWEB hírlevelek, promóciós e-mail-ek a tagság részét képzik. A reklámcsík eltüntetése a regisztráció értesítés nélküli törlését vonhatja maga után." - [link]
2016. márc. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Külföldi, de stabilabb mint az ultraweb és reklámmentes!

2016. márc. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Drone007 ***** válasza:

Vagy ott van a hostinger.hu ami ugyanúgy 000webhost (ergo ugyanolyan engedményekkel és korlátozásokkal fut), csak kicsit gyorsabb mert Magyarországon van helyileg a szerver. Azon nincs reklám.

Tesztelésre jók az ingyenes szerverek, de ha van rá pénzed, vagy tartós megoldásra van szükséged, akkor célszerű domaint és tárhelyet bérelni, mert hamar túlterhelhetők, és nem garantálják a 24/7 elérhetőséget, a supportról nem is beszélve.

Fizetős tárhely bérléshez a tárhely.eu-t vagy az olcsóbb ininet.hu-t ajánlom.

2016. márc. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) a 000webhostot próbáláltam, mellé regisztráltam egy ingyenes .tk domaint, de sehogy se sikerült felerőszakolni az oldalamat.. még ha fel is töltöttem, a webblap nem jött be, és pár perc múlva eltűntek a fájlok. :/
2016. márc. 8. 06:41
 6/9 anonim ***** válasza:
ez inkább a .tk domain "érdeme"
2016. márc. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 000webhostot nemreklám mentes, max ha van reklám blokkolód, és szeret bele gányolni a kimeneti forrásba.

Ha pedig "veszélyesnek" vagy szabályzat valamely pontján sártőnek itéli meg az oldalt, szó nélkül törli...

2016. márc. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én atw.hu-ról tudok véleményt mondani, nekem még nem törölték, pedig már pár éve reklám csík nélkül használom és ott nem olvastam el a szabályzatot, mert nem tüntetem el csak átirányítom

asd.atw.hu-ról user.atw.hu/asd-ra, az eltüntetés az lenne ha a láthatóságát átállítanám 0ra :*

2016. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekm a hostinger oldalamat törölték inaktivitás miatt (30 napig nem mentem rá, holott de :) előzetes figyelmeztetés nélkül. 1 évnyi adatot buktam el. Szóval nagyon nem sjánlom. A webhostról meg azért jöttem el mert egyszercsak elkezdett felugró hostinheres reklámmal bombázni. Egy reklámcsíkot leszartam volna, de így. Eskű még az is jobban megéri ha otthon műkódtetek egy szervert. Többnyire úgyis megy a gèp mivel azon dolgozok.
2016. márc. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!