Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem tudom használni...

Miért nem tudom használni wordpressben a grafikus oldalszerkesztőt?

Figyelt kérdés

Wordpressben készítek egy egyszerű kis oldalt. Csináltam már néhányat, bár nem profi oldalak, de a célnak megfelelnek. Ilyen problémával még nem találkoztam. Feltelepítettem a tárhelyre a WP 4.3.1 verzióját, és egyszerűen azt tapaszalom, hogy amikor oldalt szeretnék készíteni, nem tudom használni a grafikus szerkesztőt, csak a HTML fület. Nem tudok beleállni a kurzorral.

Ha nagyon muszáj, tudok kicsit barkácsolni a HTML-nél is, de nagyon szeretném a grafikus felületet használni, mert az nekem sokkal egyszerűbb, kényelmesebb.


Van ötletetek, mi lehet a gond???


2015. okt. 29. 22:32
 1/1 Argloss ***** válasza:

Megsérült valamelyik js fájl, vagy nem ehhez a verzióhoz írt plugin-t használsz. Kapcsold ki a plugineket, töröld a böngészős gyorsítótárat és próbáld úgy. Ha nem működik úgy sem akkor meg telepítsd újra a WP-t.

Firefox-ban a fejlesztői eszközök segítségével megnézheted az esetleges hibákat, nem betöltődött fájlokat.

2015. okt. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!