Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ajánlanátok GRAFIKUS PHP...

Ajánlanátok GRAFIKUS PHP szerkesztőt?

Figyelt kérdés

Kimondottan grafikus érdekel! :)

A vállaszok hogy miért is:

1.Nem akarok kódokkal vessződni! és nemis kell profi oldalt csinállnom!

2.határ időre készítek weblapot zsetonért :P :)

Szóval Grafikus PHP editorokat keresek!:)


2013. júl. 31. 22:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

Ki az a hulye, aki penzt ad olyasvalakinek, aki egyaltalan nem ert a dologhoz?


NVU editorral probalkozz, HTML-re jo lesz. PHP-t meg tanulni kell programozni. Olyan dolog nem letezik, hogy "grafikus PHP szerkeszto"

2013. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Miért ír oylan akinek fingja sincs a témához?:/ Elárulom létezik ilyen progi mert anno mégvagy 2-3 éve használltam is...HTML meg azért angyon gagyi!Tudok php-t szerkeszteni jegyzettömbel is nem probléma csak nemszeretek szenvedni a kódokkal...--" hozzá nme értők pls ne!
2013. júl. 31. 22:51
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Pedig nincs olyan... Ha lenne is akkor csak a html formázást tudnád vele megoldani mert azt hogy például egy űrlap az adatokat hova küldje el és ott mit csináljon vele azt grafikusan nem lehet megoldani. Szóval igaza volt az első válaszolónak.
2013. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Ha tudnal PHP-t szerkeszteni, akkor nem kedeztel volna ilyen ostobasagot. Kotve hiszem hogy egy ures HTML dokumentumot meg tudsz irni pl. Notepadel.
2013. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


1. Idejöttél kérdezni a hozzáértőbbektől, hogy segítsenek neked. Erre meg lehülyézed rögtön az elsőt. Picit gondolkozz el, főleg most, hogy egy 86%-os emberke megerősíti az előtte szóló(ka)t.


2. Az előző kommentekkel tökéletesen egyetértek. Nem ő az idióta. Aki egy kicsit is hozzászagol a PHP-hoz, az egyrészt látja, hogy NEKED nincs fingod a témához (nyilván ezért sem akarsz kódokkal vesződni, mert nem is tudnál), másrészt pedig tudja, hogy olyan program NINCS, amivel egy sor kódolás nélkül összekattintgathatod a PHP scriptet.


3. "Elárulom létezik ilyen progi mert anno mégvagy 2-3 éve használltam is..."

Akkor meg minek tetted fel a kérdést? Keresd meg szépen és legyél vele boldog.


4. Nem akarsz kódolni? Összekattintgatós weboldalt 10-12 éves tinilányok csinálnak, ezért pénzt kérni SZÉGYEN.


Sajnálom azt a szerencsétlent, aki tőled vár weboldalt és még fizetni is akar neked.

2013. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Hopp, az utolsót nem olvastam.

Találtál most is egyet? Linkeld már be.

2013. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyrészt a kérdező az ostoba, ez olyan, mintha kocsit akarnál összerakni, de ikeás módszerrel, mert nem szeretnél sokat szopni vele. Másrészt meg gyanítom, hogy az első három válaszoló ugyanaz:)
2013. júl. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy te még a php pistike szintet sem ütöd meg, nem értem mi a fenét akarsz, nemhogy pénzért, hanem egyáltalán.
2013. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én is ostoba vagyok, de lehet a dreamviewerre gondolsz :D
2013. aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

@11:

1. Az inkább Dreamweaver.

2. Az sem rakja össze a PHP kódot.

2013. aug. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!