Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ajánlanátok GRAFIKUS PHP...

Ajánlanátok GRAFIKUS PHP szerkesztőt?

Figyelt kérdés

Kimondottan grafikus érdekel! :)

A vállaszok hogy miért is:

1.Nem akarok kódokkal vessződni! és nemis kell profi oldalt csinállnom!

2.határ időre készítek weblapot zsetonért :P :)

Szóval Grafikus PHP editorokat keresek!:)


2013. júl. 31. 22:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

#8

Bocs, tényleg kicsit már kész vagyok! :d

De ha jól tudom, ha elkezd írni az egyén egy függvényt pl:.

mysqli_query() arra ad lehetőséget a program, hogy befejezi, így időt spórolhat az ember :D


Valóban nincs grafikus PHP szerkesztő nyavaja! :D

2013. aug. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

A 74 szazalekos ekezetek nelkuli vagyok, ketszer szoltam hozza idaig, ez a harmadik. A masik 74 szazalekos nem tudom ki. Azert nem irok ekezeteket, mivel kulfoldon elek es nem magyar leosztasu billentyuzetet hasznalok. De ha Te ilyen dologra sem vagy kepes logikusan rajonni, akkor mi ertelme van elmagyarazni Neked, hogy "grafikus PHP szerkeszto" nem letezik.


A temahoz meg mar nem tudok mit hozzaszolni, minden ki lett meritve. Azt a bizonyos wysiwyg php editort meg aztan varhassuk hogy majd belinkeli ez az okostojas :).

2013. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

vessződni

csinállnom

határ időre


szánallmas

2013. aug. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Grafikus PHP editor NINCS, nem létezik és valószínűleg még nem is fog.


Attól, hogy egy IDE-ben van kódkiegészítés, még nem lesz "grafikus" szerkesztő, valamint attól, hogy a html-t össze lehet kattintgatni, még szintén nem lesz az.


A php-ban semmilyen grafika nincs, amihez szerkesztőt lehetne csinálni.


Amit még el tudok képzelni, egy olyan editor, ahol az egyes komponenseket lehet behúzni agy palettáról, de ehhez is baromi sok paraméterezés kell, valamint a több ezer függvény között elveszne az ember, ezért nincs értelmes ilyen szerkesztőt létrehozni. (Nem is csináltak.)



Szóval összegezve kérdező:

TÉNYLEG nincs ilyen szerkesztő és a többieknek igaza van, hogy elég gáz, hogy ennyire láthatóan nem értesz a dolgokhoz és még pénzt is kapsz érte.


Üdv, egy több, mint 12 éves tapasztalattal rendelkező (web)programozó.

2013. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nem a notepad2-re gondolsz, és grafikus alatt azt érted hogy szinezi a kódot stb.?
2013. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Drone007 ***** válasza:

Kedves kérdező, amit te keresel azt tartalomkezelő rendszernek hívják. Ha ennyire lusta vagy saját kóddal vesződni, egyszerűen használj joomlát vagy wordpresst, vagy drupalt.

Sokan csinálják azt, hogy jó pénzért eladják az ingyenes rendszerre készített weboldalakat. Nem szeretjük őket, de vannak sokan. Ők a webtákerek, a csalók, és a php-pistikék. Hajrá, sok sikert!

2013. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Ácsi, gyakran csinálok wp-s oldalakat, most meg épp egy expression engine-el küzdök, akkor pistike vagyok? :P

A megrendelőinknek az esetek nagy többségében elég egy (néha felturbósított) wordpress sablon, nincs se időnk se nekik pénzük, hogy egy egyszerű oldalt hónapokig csináljunk.

2013. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Valóban azért egy Wordpress nem rossz kiindulási alap, elég jól át lehet szabni, de persze akkor ezt úgy is kell beárazni.

Azaz nem teljesen 0-ról írt kódként kell eladni.

2013. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
háhá grafikus php szerkesztőőő?:D azt hogy kell elképzelni, - ha már láttál olyat? belehúzod a div be a tömböt meg összekattintatod a for ciklust vagy mi?:D
2013. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

[link]


ez mi lehet?

2013. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!