Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Olcsó és jó grafikus, webdesig...

Olcsó és jó grafikus, webdesigner?

Figyelt kérdés
Egy meglévő logót kéne kipofozni.. tudnátok ajánlani olcsó és ügyes grafikust Budapesten?

2015. jan. 4. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
2015. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze értem, hogy nincs olcsó és jó... de talán van olyan fiatal, kezdő ügyes valaki, aki nincs elszállva az árakkal..de lehet csak a mesében.
2015. jan. 4. 13:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincsenek elszállva az árakkal.

Csak idő => pénz

Amennyi időt elkel tölteni egy "paciens" panaszainak végighallgatásával ami sokszor a kevésnél is kevesebb információt add, meg valósítani azt sokszor X példányba, hogy kiválaszthassa azt amit elképzelt...

2015. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2015. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3-as. Ok. Tegyük fel nincsenek elszállva az árakkal, megfordítom, nekem nincs sok pénzem...

Tudtok esetleg konkrétan árakat írni. Egy meglévő egyszerű logót kéne kipofozni. Csak a logó.

2015. jan. 4. 13:55
 6/9 anonim ***** válasza:

a) Megtanuslz kezelni egy vektorgrafikus szoftvert és megcsinálod magad, ingyen


b) Ezt a kérdést valahogyan így kellett volna feltenni:

˙˙˙˙1. Mennyibe kerülne az alábbi logó feljavítása?

˙˙˙˙2. A leírásban linkeled a logót

˙˙˙˙3. Kifejted, milyen igényeid volnának

˙˙˙˙4. Kifejted, a folyamatnak milyen részletei érdekelnek (ár, várható időtartam, alternatívák)


Olcsó biztosan nem lesz, ha jót szeretnél, de talán valamilyen kompromisszumos megoldást találhatsz. Ha nincs annyi pénzed, hogy megfizess egy szakembert, akkor kénytelen leszel magad megcsinálni, vagy egy lelkes amatőrre bízni a dolgot.

2015. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Küld el priviben az igényeidet és a logót.
2015. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Megoldódott a probléma INGYEN... vannak még csodák...
2015. jan. 5. 14:45
 9/9 anonim válasza:
Tudom már nem aktuális, de ilyen esetekben diákokat kell találni, nekik jól jön a pénz és ők még nincsenek "elszállva maguktól".
2015. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!