Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Velémény az oldalamról?

Velémény az oldalamról?

Figyelt kérdés

van egy blogom,amit elég sokszor firssítek.Persze jönnek a látogatók,de még is úgyérzem,hogy jó lenne több....

Lécci irjatok róla véleményt.

www.summer.eoldal.hu

előre is köszi :)



2014. aug. 19. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Átlagos blog átlagos nézettséggel.

G.

2014. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hogy érhetném el,hogy több legyen a látogató?
2014. aug. 19. 22:12
 3/14 A kérdező kommentje:
opsz,most látom,hogy velényt irtam a vélemény helyet :DDDDDD :D
2014. aug. 19. 22:26
 4/14 A kérdező kommentje:
velényt xd én nem tudok irni :DDD
2014. aug. 19. 22:26
 5/14 anonim ***** válasza:

Teljesen átlagos.

Találj ki valami olyat, ami eddig még nem volt, ami érdekli az embereket. Kérdezd meg ismerőseid (közeliket), hogy mivel tehetnéd színesebbé.

2014. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

> Szia

> Hát,nállam


Én eddig jutottam a blogodon. Az én javaslatom az, hogy erőltess magadra igényességet: írj helyesen, és ellenőrizd mindig az írásod mielőtt publikussá teszed, nincs-e benne hiba, elgépelés.


És hihetetlen, de MINDEN egyes GYK-ra linkelt blognál le kell írnom: írásjelek után szóközt teszünk.

2014. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Nos, egy kicsit részletezzük, csakhogy nehogy megint azt higgye valaki, hogy nem indokoltam meg rendesen, amit állítok.


1.) A blogra a ránézés már eldönti, hogy elolvassák-e. Hát ezt nem fogják.

Konkrétan szörnyen néz ki. Random kép random szavakkal odafönt, narancssárgára narancssárgával írsz, a képeid sötétek. Menj ki jól megvilágított helyre, mert a telefonod vagy nemtudommid nagyon zajos fotókat készít 1,850,000,000 kandela alatt. (Nap teljes kibocsátása.)


2.) Tartalom. Mint 15 éves (volt) web developer, kicsit érzékenyen érint, hogy zmeg egy nyárról szóló blogban a SULIról írnak. Hát nem, köszönöm, az iskoláról olvashatok eleget tanévben is, amellett, hogy már most is kijár belőle - e-mailes leckék folytán.


3.) "Augusztusi kalendárium:" - nono, ez már kissé túlzás. Megértem, hogy a blog önkifejezés, és bizonyos [pl. ilyen] blogok is vannak, és az önkifejezésről szólnak, de - ... - én még nem láttam blogot, ami beosztotta volna az időmet.


4.) Random nem odaillő képek - a te képeid még rendben is vannak, hogy ott vannak, de összelopkodott és össze nem illő fotóknak nincs keresnivalójuk egy ilyen helyen.

[Fogalmam sincs, mit értettem az pontosan az "ilyen" alatt, de nem feltétlen pejoratív.]


5.) Menüben kattintgatva csak másolt tartalmat látok. Hát, kösz, inkább Google-t használok ugyanerre a célra, ha kedvem támad "XD XD XD XD" menüpontokat olvasgatni.


6.) Nem várom, hogy megértsd, hogy a munkád teljesen hiábavaló, és nagy összességében egy összehányásról van szó, hisz saját, az ilyesmit nehezen fogja fel az ember. Ellenben elvárom, hogy a VÉLEMÉNYemet ne cáfold meg. [Aki értette a logikai hibát, annak gratulálok, értelmes ember, aki nem, az pedig...nos...neki üzenem, hogy olvassa el még egyszer-kétszer - a titok a nagybetűkkel jelölt fogalom értelmezésében keresendő]


7.) Ne itt hirdesd. Nem erre való az oldal.

2014. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

égeti a szemem, túl "éles" narancs színű a háttér, valami szemnek kellemest tegyél be

narancson narancsot olvasni nehéz, persze ha nagyon a két végleten van akkor oké (épphogynarancs+szintefeketenarancs)


a menüd nem menü.

egy menü kategorizál, nálad az összes poszt ott van(?).

ha menüpont, ha poszt cím, nem kellene bele szívecske, hangjegy..


helyesírás...


a szóköz, az szóköz (1db), és nem távolság tartására van. arra ott van a margin, padding, és egyéb dolog.


egységes formázás az egész oldalon!

nem egyik helyen 12px betűnagyság, másikon meg 14...


tagolás..


döntsd el, hogy ez egy blog, vagy egy mindenesoldal.



Ez most komoly, vagy valaki ennyire unatkozik?

Ez az oldal kopija ennek: [link]

de egyikben sincs semmi egyedi, teljes kopi az összes poszt, külön-külön oldalakról, semmi módosítással.

2014. aug. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 walk w1th mee ***** válasza:
eoldal?:D ez full reklám report ment amúgy :*
2014. aug. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerkezetében tipikus tucat oldal, olyan eoldal.hu -s.

Tartalom mennyisége legalább van, nem 2 sor után kérded milyen.

De a tartalom minősége...

"én nem tudok irni" << Pontosan!!!

Még vissza kéne menned magyar órákra is.

A fogalmazáson felül, a helyes írás miatt is.

pl. "irni" >>> írni

2014. aug. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!