Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Vélemény erről a weblapról?

Vélemény erről a weblapról?

Figyelt kérdés

[link] vagy,

[link] (reklámmentes ha valakinek így tetszik)

Illetve még egy kérdés: hogyan lehet a legjobban népszerüsiteni?



2014. jún. 19. 13:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Hiba! : Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111


Szép.

2014. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Tengor ***** válasza:

Félkész, teszteletlen rendszert ne akarj népszerűsíteni!

"Hiba! : Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111"

Dizájn: A gombok nekem nem jönnek be, túl jellegtelenek. A keretekkel túl fukarul bánsz. Ránézek és igaz, hogy a tartalom és a menü között van valamennyi hely, de az én szememnek kellemesebb, ha az tényleg el van választva. Más háttérszínnel v. ténylegesen egy kerettel.

2014. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

- "AlexTV Official" - Kíváncsi lennék, van-e Unofficial változat is. :D


- Kapcsolat oldal: valamiért a menünek is sikerült Courier fontot állítani, amivel viszont már egyes menüpontok kilógnak a dobozkáikból.


- Hírek oldal: a hozzászólást két z-vel írjuk. "De, hogy értsed nézd meg!" - Egyrészt nem "értsed" hanem "értsd", másrészt hamár az előző mondatokban összevissza hivatkozol más aloldalakra, akár linkké is alakíthatnád őket.


- éééés itt meg is halt az oldal, most: "Hiba! : Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111", úgyhogy befejezem a hsz-emet.

2014. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ok a kereten megprobálok változtatni, feltéve ha az ATW újra működő képes lesz, mert jelenleg se MySQL-re se FTP szerverre nem tudok fellépni mert hibát dob.
2014. jún. 19. 13:21
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Kb fél 3 havonta teszed ki újra és újra ezt a kérdést (harmadszorra látom már) és még mindig tök ugyan olyan mint az első alkalommal ami már több mint fél éve volt!
2014. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Az a 'fél' a mondatom elején nem kéne, hogy ott legyen.
2014. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
viperM: tök igazad van :) de én mindig fedezek fel újabb hibákat rajta :D
2014. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Amiket te felfedezel azok nem hibák hanem új funkciók, amik az előző kérdése óta bekerültek :D
2014. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 |Orfeusz| ***** válasza:
100%
Ennek olyan erzedfordulós hangulata van :D
2014. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%

viperM nem tudom ki vagy de azért nem teljesen jó a megfogalmazás, nem hibák és nem is fejlesztések hanem egy újabb próbálkozás amivel azt hiszi, hogy jobb lesz a honlap! Pedig én is harmadszor látom és egyre szarabb.

Tehát kedves AlexTV Official válts Offline módra mert az idegeim kivannak a honlapoddal neked még a mindenkilapja.hu-t sem ajánlom.

"Portál, Blog" ez se nem portál se nem blog.

Elég szánalmas, hogy megszerettem volna nézni a Világ országai oldalt és hibát dob.

Mégegyszer ne tegyél fel ilyen kérdést, és csinálj valami mást, mondjuk LEGO-zál mert egy 10éves gyerek jobbat csinál ennél!

2014. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!