Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Vélemény erről a weblapról?

Vélemény erről a weblapról?

Figyelt kérdés

[link] vagy,

[link] (reklámmentes ha valakinek így tetszik)

Illetve még egy kérdés: hogyan lehet a legjobban népszerüsiteni?



2014. jún. 19. 13:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
47%

ezmiez?

userlogin.php?page=forum&PHPSESSID=00a146f7a33d1f150eed78acf502a4ec

2014. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

They made up their minds and they started packing

"Õk alkotják az elméjüket, és elindultak a csomagolással"


Komolyan olyan cikkeid vannak, ahol google fordítóvel zeneszöveget fordítasz le?!

2014. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Na jó. teneked a weblapfejlesztés, de még a weblapkészítés sem való.

Az oldal ránézésre, összképre: szörnyű. Ránézek, és szebbet hányok.

Aztán akkor elkezdem sorban nézni.


Favicon: na, itt keződik az a periódus, amikor elkezdek csodálkozni, hogy "valaki" képes volt ezt, így, ilyen formában odahányni. Szörnyű.


Cím: AlexTV Portál, Blog: jah, 1.) ez egyik sem. 2.) egy kva képet nem volt képes csinálni bannernek.


Embedded yt-player: egybelóg benne minden, 1440x990-en, annyira kicsi, hogy semmit sem látok belőle, grat.


Elrendezés: hányadék, megintcsak.


Bármi Ötleted, Kritikád, van? : Köszönöm, van.


Alatta levő magyarázó f@@@szság: amúg sem akartam csinálni semmit, de így már meg is sértetted a látogatót, aki köszöni szépen, az oldalt bezárta. Ha valamit csinálsz, ami web2.0, ahhoz pszihológiához való értés is kell.


Miért az AlexTV? Hát, nézzük, akkor írj kiegy funkciót, ha működik. A hazugsáok nem kellenek, én sem írom ki a noteszkezelőmhöz, ami fejlesztés alatt áll, hogy JOBB MINT AZ EVERNOTE, de azt, hogy under development, igen.


Menü: okádék, megintcsak. 4K-n nem csúszik ki, de a másik monitorom elég rendesen, szóval erről pont ennyit.


Na, kattintani már nem volt kedvem, most pedig megyek hányni a WC-re, sziasztok.

2014. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
PHPSESSID: utoljára sessidt url-ben passolni vagy 7 éve láttam.
2014. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Van egy olyan érzésem, hogy ha az oldalam egyszer elérne egy olyan szintet mint a Google+ ti még akkor is csak a kis hibákat sorolnátok fel amit az 1000x-szeresére nagyítotok.

Illetve észreveszem, hogy olyan mintha idegbajt kapnátok lapom olvasása( olvasása, rá se néztek ) során, de remélem azért az életeteknek ezzel nem lesz vége. Tehát nyugi többé nem fogom elétek tárni a "ronda, gagyi, hibás, sz@r, gyenge, undoritó, hányadék, fos" oldalam, csak hogy klasszikusoktól idézzek(viperM).

Úgy döntöttem, hogy ahhoz tartom magam, hogy akinek tetszik az érezze jól magát akinek nem az pedig menjen vissza a Google+-hoz mert ilyen sz@rt még nem látott már bocsánat.

Még valami, jó lenne nem teledobálni scriptekkel a vendégkönyvet.

Én nekem attól még szép és vidám napjaim lesznek attól független, hogy a sárga földig lehortok.

Akinek nem tetszik az kérem rúgjon meg. köszi

Viszlát váltok Offline vonalba. Itt a NYÁR!

2014. jún. 19. 17:42
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

Teneked komoly skizofréniai tüneteid vannak, keress fel egy ideggyógyászt.

Én pl. beleolvastam, amit olvastam, az 1.)a leendő customer sértegetése 2.)a weboldal hamis fényezése volt.


Remélem, tudod, hogy nem sikerült levédened az SQL-injectiont, most így csak a teljes adatbázisodat láttam, de ha gondold, törölhetem is.


A weboldal szarul néz ki. Nincs mit magyarázkodni, ez van.


A vendégkönyvről: miért, talán nem tudod letiltani ezeket? Megmutassam, hogy lehet kiszűrni egy stringet, ha tartalmaz valami ilyesmit: <*> ?


"hogyan lehet a legjobban népszerüsiteni?"- ű-vel és í-vel, és rohadtul nem itt, hanem kis nyolcéveseknek, akik úgy gondolják, hogy ez a weboldal bármilyen szempontból hasonlítható a Google+-hoz.

Életemben nem használtam 2 percet összesen, de azt hiszem, kicsit jobban van megírva, mint a te f0stalicskád.


A weboldalad pont a viper által használt szavakkal illethető, ami nem azt jelenti, hogy a css és a p tagek elvetésével nem lehetne sokkal jobbat létrehozni belőle, bár már maga a koncepció is hülyeség, lopott, ezen felül "OFFICIAL"-ne becsüld sokra magad, mert az ilyen kérdések kiírásához és korántsem embereknek való honlapok belinkeléséhez vezethet.


Továbbá javaslom, hogy legközelebb ne véleményt kérj, hanem tanácsokat. Véleményt kész[nek tekintett] honlapokról kérünk.

2014. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

megmondtam a véleményem!

név és arc nélkül (ill. honlapon kívül ha már itt tartunk) én is mondhatok bármit geny@

"2percet se szántam rá"

Én meg lassan 1 évet és hiába tartom be amit mondotok egyre sz@rabb "Bocs de erre nem lehet mást mondani"

jó holnap be vonulok az egyik idegszanatoriumba, mert nem itt akarom népszerüsiteni hanem máshol.-csak vicc.

szerintem nem ártana kézbe venni egy szövegértési tankönyvet, értelmezni a kérdésben leírottakat.

Mondom arc és név nélkül bármi, ha meg törlöd --> tönkre tettél egy embert!

2014. jún. 19. 19:16
 18/30 Tengor ***** válasza:

Kérdező, egy dolgot hogy rosszul tűröd a kritikát, de itt nyafogsz, ahelyett, hogy megköszönnéd és megfogadnád a tanácsokat!

Lehet, hogy a kollégák kicsit nyersen fogalmaztak, a nyersség mögül azért lehet látni a mondani valót, ha nem csak nyafogsz.

Ezt az oldalt még ne mutogasd, mert, mint írtam nincs kész. De ez nem azt jelenti, hogy soha nem is lehet kész.

Túl nagy fába vágtad a fejszédet, előfordul. Tűzz ki megvalósíthatóbb célokat. És persze a saját kategóriádban próbálj versenyezni. Nem veheted fel a versenyt egy néhány 10-100 fős csapattal, amit fejlesztők mellett dizájnerek, és mérnökök alkotnak.

2014. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Így van, csak gondoltam menősködök egy kicsit, de azt fogok ebből az oldalból csinálni amit eleve is akartam.

Egy BLOG. Gondoltam Film és Zene kritika --> ebből azt gondolom nem olyan nehéz csak megnézni illetve meghallgatni és a saját magunk véleményét elmondani a látottakról és hallottakról(ahogy elnézem egyik másik vlog készitőket a YouTube-on: Videómábia, Hoolywodi Hír ügynökség.)Gondolom ők sem rendelkeznek azzal a szakmával mint pl. Puzsér Róbert.

Meg még más hülyeségek --> érdekességek, hogyan fotozz rosszúl, egy-egy érdekes hír(pl a Facebook miért mondott Csütörtököt ma délelött) Humor, viccek.

Ez gondolom nem olyan nehéz megvalósitani mint egy Google+ főleg, hogy amúgy se ez volt a célom. Ezt is majd csak akkor mutogatom azzal a címszóval, hogy: "Vélemény erről"

ha kész lesz.

Gondolom egy blog köré egyszerübb közösséget építeni, mert a mai fiatalok egy blogot biztos szívesebben olvasnak, főleg arról ami velük is megtörtént és ezt így ő is kifejtheti.

Remélem ezzel nem mondtam hülyeséget. Mert én a blogokból ezt veszem észre. De ha mégsem javitsatok ki.

Amúgy tetszik a hozzászólásod Kedves Tengor!

Be fogom fejezni amit akartam csak túl nagy fába vágom a kis bicskámat.

Remélem egyszer tényleg sikerül és kész lesz.

Mert egyszer egy másik oldallal már sikerült.(livehu.atw.hu)

Ami már nincs mert az volt ott a baj, hogy a desing béna volt ami szerintem már 1999-ben is elfogadhatatlan volt.

Majd hamarosan, már ma elkezdem ( azaz megpróbálom )

Mivel elég kezdő vagyok de ha ezzel eljutottam eddig akkor

remélem menni fog.

Köszönöm a kritikát, egy közösségi portált nehéz üzemeltetni, lásd: iwiw.hu :(

Üdv!

2014. jún. 19. 20:19
 20/30 Tengor ***** válasza:

Összemosol dolgokat. Ahhoz, hogy blogot írj nem kell kell programozni. Nagyon sok jó és testreszabható blogmotor létezik. Neked láthatóan ez is tökéletesen elég lenne.

Hogy egy blog felfusson, ahhoz először kell egy jó dizájn (ezzel ragadod meg először a látogatót), utána pedig kell sok jó tartalom (ezzel tartod ott).


Példának pont a "legjobbakat" hoztad fel. Szirmai és Dancsó is rendelkezik szakirányú képzéssel és nem kevés tehetséggel (mondjuk Dancsó kapcsán erről lehetne vitatkozni).

A videó bloggerek kétféleképpen lehetne sikeresek:

a.) értenek ahhoz, amiről a videót csinálják (film, játék)

b.) eladják az életüket és csinálnak egy saját valóságshow-t, aminek ők maguk a főszereplői

2014. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!