Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Olyan weboldalt szeretnék ami...

Olyan weboldalt szeretnék ami elment mindent ami oda belett írva lehet ilyet?

Figyelt kérdés
Szóval azt hogy ha valaki az oldalra beír valamit akkor az elmenti nekem mondjuk a weboldal tárhelyére. Pl kiírok egy kérdést hogy ki tetszik neked (csak őszintén) ő beír valamit aztán nemtudom pl Ok gombot nyom vagy valami és én látom hogy mit írt be :) ez csak egy példa volt :)
2014. jún. 16. 16:00
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Akkor én nyomtam véletlen entert.
2014. jún. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Én most nem gúnyolódni akartam, kíváncsi voltam hogy látod-e a kihívást a problémában, vagy egyből megoldhatatlannak könyveled el.


(pl. egy sima mobilos ellenőrzést benyomhattál volna, de az nem annyira új ötlet... Persze amit én találtam ki az sem valószínű hogy új... :)

2014. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Yep, csak ahhoz kell egy szolgáltató, meg egy előfizetés, nekem meg nagyiparban nem megy. Nem megoldhatatlan, a Google is megoldotta, személyes tapasztalat, csak nem tudom, hogyan, én inkább területileg védeném le, más országból bejelentkezés esetén e-mailt küldenék....
2014. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Csak ugye ezzel kb azoktól véded meg a felhasználót, akiket a banki adatain kívül kb. semmi nem foglalkoztat vele kapcsolatban. Mert ugye területileg az ismerősök közelebb vannak. Na mindegy.
2014. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!