Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Olyan weboldalt szeretnék ami...

Olyan weboldalt szeretnék ami elment mindent ami oda belett írva lehet ilyet?

Figyelt kérdés
Szóval azt hogy ha valaki az oldalra beír valamit akkor az elmenti nekem mondjuk a weboldal tárhelyére. Pl kiírok egy kérdést hogy ki tetszik neked (csak őszintén) ő beír valamit aztán nemtudom pl Ok gombot nyom vagy valami és én látom hogy mit írt be :) ez csak egy példa volt :)
2014. jún. 16. 16:00
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

nem megcsináltad hanem leloptad a netről

szeretnéd ha felhasználók beírnák a username/pass-t

ugye erre kéne?

te kis hülye

2014. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
újabb csaló a láthatáron
2014. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Én ezt megcsináltam úgy hogy ok gombot sem kell ütni. A facebookról olvastam egyszer hogy olyan dolgokat is elment, amit a felhasználó végül nem küld el, merthogy az veszteség a tartalom szempontjából, tehát bevételkiesés, ők meg valami pszichológuscsoporttal vizsgálján ennek az okait. Nyilván ki lehet védeni egy egyszerű javascript letiltással. A lényeg hogy meg van írva, működik és mindent ment (illetve minden szövegrészletet elment, ami nem részhalmaza egy másik szövegrészletnek).. de kérdem én, hogy na és akkor mi van? :)
2014. jún. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

"Nyilván ki lehet védeni egy egyszerű javascript letiltással."

És akkor le is mondasz a chatről... Vagy az AJAX megy JS letiltása után is?

2014. jún. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Az üzenetküldés attól még úgy tudom hogy működik, konkrétan a facebookban azt eléggé becsülöm, hogy lényegében javascript nélkül is fut, csak csökken a felhasználói élmény. Ellentétben pár webfejleztői cég honlapjával, ami meghal. Azt viszont kevésbé becsülöm, hogy kötelezővé teszik a cookie-k használatát. :) (meg sok minden mást )
2014. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Nyilván nem az ajaxos verzió, hanem ami akkor jön elő ha aborítékra kartintasz. )
2014. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

#15: cookie: na, és a PHPSESSID-d hol lesz tárolva, nagyokos?...

#javascript letiltása: ha formmal csinálták meg a chatet, okés, akkor menni fog továbbra is.

2014. jún. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Nyugi van, ez nem a Mónika show, még a neved sincs kiírva, így senki nem fogja észrevenni hogy mekkora istencsászár vagy, szóval fölösleges majerkedni, biztos tudsz te kultúrált is lenni. :)
2014. jún. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

#18: kétségtelenül tévedtél, de ezt nem így szokás elismerni.

Az iróniának itt pont annyi értelme van, hogy a 8 éveseknek bizonyítod, hogy tudsz egy szart a tévéből meg Dancsót nézel.

És ezennel jó lenne, ha leírnád, mit is akartál volna ezzel a válasszal, mert Dancsó Péter megengedte, hogy megkérdezzem.

2014. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Kétségtelenül tévedtem, úgy emlékeztem még régebbről, minha be tudtam volna lépni helyekre cookie engedélyezése nélkül, de rá kellett jönnöm hogy a SID azonosítós megoldást nem nagyon használják. Pedig biztos meg lehetne oldani biztonságosan is.


Egyébként Dancsót nem ismerek, illetve de, egy zongoristát.. Ő egy elég jó csaj. (Na jó személyesen azért nem :) De gondolom nem őrá gondoltál. :)

2014. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!