Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tetszik ez a gyakorikérdé...

Hogy tetszik ez a gyakorikérdések design?

Figyelt kérdés

Ez a kék szín nem a legjobb, de maradtam nála.


[link]


Nem volt jobb dolgom... :D



2013. nov. 17. 23:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem jó. Annyira fénylik,hogy kicsinálja a szemem
2013. nov. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Német_Tibor ***** válasza:

Egész jó! A fejlécen lehetne még szerintem árnyalni, meg ami még sokat dobhat rajta, az egy kis box-shadow.

Én szívesen használnám itt kinézetként:)

2013. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 2xSü ***** válasza:

Nekem még az első jött be a legjobban.


A második a textúrákkal nagyon taccsra vágja az egészet. A serif betűtípus sem igazán praktikus, ha ténylegesen olvasni is kell a szöveget, és nem csak dekoráció.


A harmadiknál túl kicsik a kontrasztok. A színátmenet is inkább gagyibbá teszi az egészet. Én ötvözném az első letisztultságát, színvilágát, betűtípusait, meg a harmadik enyhén lekerekített dobozait, kereteit. A felső menüsor is jobban néz ki a harmadik tervben.

2013. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!