Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tetszik ez a gyakorikérdé...

Hogy tetszik ez a gyakorikérdések design?

Figyelt kérdés

Ez a kék szín nem a legjobb, de maradtam nála.


[link]


Nem volt jobb dolgom... :D



2013. nov. 17. 23:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit túl szögletes és a színvilág sem az igazi.

Ez a kékes szín a fehérrel elég zavaró.

2013. nov. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit túl szögletes, és "steril" valamint szerintem túl nagyok a térközök (bár tabletes használat miatt ez még előnyös is lehet). De alapkoncepciónak végülis elmegy.
2013. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem rossz, még egy kis finomítás, és lehet ajánlani az oldal fejlesztőinek...
2013. nov. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Drone007 ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó, letisztult és átlátható. A színek is harmonizálnak, és az hogy steril, külön jó az oldal témájához.


A gond az, hogy a gyk alkotói nem jeleskednek a frontendben. Nem tudom valaha is lecserélik ezt a ... érdekes ... designt a tiedre.

2013. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem teszik, mindenfele ezt a Windows 8 design-t akarják eröltetni
2013. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 2xSü ***** válasza:
A jelenlegi dizájnnál klasszisokkal jobb. Bár ez jelen esetben nem túl nagy érdem, a jelenlegi dizájnnál kb. minden klasszisokkal jobb. :-)
2013. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de nekem olyan túl semmilyen. Csak kék és halványszürke.

+nézd meg a betűtípusokat. Amit te használsz, az olyan komoly-szerű, egy szakmai fórumon, vagy cég oldalán jó, de itt egyáltalán nem passzol ahhoz, ami az oldal alcíme is.

Az eredeti az olyan játékos, és ösztönzőleg hat, hogy akármi cikit is meg merj kérdezni.

Az a komoly font, amit te használsz, pont ellenkezőleg hat.

Ez a legnagyobb gond amit én látok.


A másik amit először írtam, túl egyhangú. Az eredeti is szinte csak kék és fehér, de nem olyan letisztult (+reklámok), nem érzel hiányt.

A tied nagyon letisztult, emiatt szerintem nagyon üresnek érezni.


A bal menükben túl nagyok a térközök, erre lehet elég csak egy border a likre.

2013. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ezt kb 5 óra alatt csináltam. Átalakítom majd később (ha lesz kedvem és időm) nem ennyire "sterilre" és más színűre is.
2013. nov. 18. 13:41
 9/23 anonim ***** válasza:
kiindulásnak szerintem jó lett, ami mindenképp szükséges, hogy responzive legyen, mert nagy monitoron a jelenlegi oldalt is zoomolnom kell, hogy ne kis pics**füst méretű legyen. picit díszíted, és teljesen jó lesz.
2013. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! :) Szívesebben használnám ezzel a design-nal. :)
2013. nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!