Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol lehet? Van ingyenes?...

Már19nevetirtam kérdése:

Hol lehet? Van ingyenes? Többi lent van! ˇˇ

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan honlapot ,weblapot , igazábol nemtom melyikkel lehetne eggyáltalán de az a lényeg hogy kellene egy oldal ahova csak azok mehetnek be akiket én elfogadtam,jováhagytam, és lehetöleg ingyenes.Vagy ha nem ingyenes kb mennyi?És hol lehet?

2013. aug. 29. 10:22
 1/5 soccerway ***** válasza:
100%
nem kell neked honlap én azt mondom. Facebook oldaladra is csak 'az mehet' be akinek engeded.
2013. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tízezer lesz. Vagy #1!

G.

2013. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És valami minta , van ?

Vagy 10 000 ret befizetek és én csinalom meg?

2013. aug. 29. 17:01
 4/5 soccerway ***** válasza:
Még mindig nem árultad el mit akarsz, amit írtál egy zagyvaság.
2013. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tízezer csak egy hasraütés szerű szám volt, hogy érzékeltessem, hogy az ilyen egyedi kívánalmakért fizetni kell, de a FaceBook csoportrendszere is megoldás lehet.

Amennyiben hajlandó vagy fizetni, akkor javaslom, hogy keress meg valami egyetemistát, vagy hasonlót, aki a fent említett ár körül megcsinálja neked a dolgot, de a sokszor ganyé minőség miatt ajánlatos referenciamunkát kérni.

Ha elakadtál írj!

G.

2013. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!