Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki tud egy jó ingyenes...

Valaki tud egy jó ingyenes szolgáltatót ami nem lassú?

Figyelt kérdés

Jelenleg csak hobbiból szeretném használni meg tanulgatni meg esetleg ha van érdeklődő akkor minél többet szívesen fogadni.

Próbáltam ATW-t de az nagyon sokszor összeomlott azaz nagyon lassan töltött be vagy egyszerűen azt írta hogy "nem válaszol".

Ultraweb is nagyon lassú.

000webhost egy pár látogató után megint elérhetetlen volt.

Esetleg ha van valami jó ingyen szolgáltató amely támogat MySQL adatbázist és PHP-t akkor annak köszönöm a segítségét előre. (Mivel hobbi így nem akarom komolyan űzni a dolgokat így nem akarok fizetni még érte majd esetleg ha van látogatottsága az oldalamnak.)



2013. aug. 19. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt dolgom az ATW-vel és a 000-al is. Volt pár bajom velük, de sosem a sebességgel.


Én azt javaslom, nézd és próbálgasd végig az alternatívákat, van egy vagon:

[link]

2013. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Általában nem teszek fel olyan kérdést amire a google első találatokból tud választ adni.

De az ATW hihetetlen lassú mert ami már egy picit nagyobb felbontású kép (tegyük fel jelen esetembe 1920x1080) azt majdnem egy percig tölti.

2013. aug. 19. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet az internettel is baj van
2013. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is erre tippelek. Most direkt felraktam egy ugyanekkora képet az ATW-s tárhelyemre, ránavigáltam és ki sem mondtam, hogy "Egy.", mire felvillant.
2013. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!