Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan oldjam meg a neveket...

Hogyan oldjam meg a neveket szerintetek? (blog)

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni , hogy ebben az esetben szerintetek hogy nevezzem el a blogom szereplőit? Szeretném ha minél többen olvasnák ,akár a történetem szereplői is . De nem tudom mennyire jó ország-világgal megosztani ezt a történetet az ö nevükkel. Viszont szerintem az is elég fura lenne ha magára ismer a történetbe a Lacika de valamiért a storyba Józsinak hívják ..:D Nem jönne ki hülyén ? Vagy még arra is gondoltam,hogy betűkkel jelölném a nevüket , de ez szintén elég hülyén nézne ki szerintem egy nagyobb terjedelmű történetben . Szerintetek? melyik lenne a jobb ? vagy hogy oldhatnám meg ?
2013. aug. 5. 02:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben E/1-ben írnám meg és akkor vitatkozhatnak, hogy az úgy volt-e vagy sem.
2013. aug. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PHP de kóder! ***** válasza:
legyen user1, user2, user3 stb. :)))))
2013. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Drone007 ***** válasza:

Szerintem legyen mindenki "állampolgár". Tök vicces lesz:


- Te állampolgár! Mit reggeliztél? - kérdezte állampolgár állampolgárt. - Semmi közöd hozzá... bunkó állampolgár - dörmögte magában állampolgár.


XD


Komolyra fordítva a szót: ha itt elakadtál, szerinted van értelme a dolognak? Most komolyan... pénzespárduc? meg minden? hagyjuk már...

2013. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
malkovich malkovich malkovich malkovich malkovich malkovich malkovich malkovich
2013. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!