Milyen ez a blog?

Figyelt kérdés

[link]


A 4 kép 1 szó című bejegyzés a közre működő készítette.


A válaszokat előre is köszönöm(jük).


2013. aug. 1. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Eddig?

Akit érdekel ez a téma, annak jó, mivel nem annyira ócska a dizájn ( nem szúrja az ember szemét ), viszont Én képtelen voltam 2 sornál többet elolvasni mivel annyira nem villanyoz fel a téma!


Sok sikert hozzá

2013. aug. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Design-t nyilván nem véleményezhetünk, mert "nincs".


Így jöhet a tartalom. Ráböktem egy bejegyzésre.


Ezt mind letudtad írni a Perfect Piano-ról?


"Perfect Piano


Hangszerek:

Zongora (Piano)

Zenedoboz (MusicBox)

Orgona (Organ)

Szilofon (Rhodes)

??? (Synth)

Dobszerkó

műfajhoz igazitva

Jazz

Dance

HipHop

Percussion

Rock"


Most szerinted ennek mi értelme van? Azt írtad le, amit bárki más is lát, ráadásul lusta voltál utánanézni annak is, mi az a Synth, vagy legalább kipróbálás útján rájönni.


Ennek így nincs értelme.


A Google Play-en több információ van. Miért tévedne bárki is a blogotokra? Miért ajánlaná másoknak?


Konstruktív hozzászólás:

- akkor tegyél ki bejegyzést, ha tudsz miről írni

- ha írsz, akkor legyen hasznos és egyedi

- például: a Perfect Piano-ról írj egy használati utasítást, vagy vegyél fel példa videót, miket lehet vele alkotni, vagy írd le a tapasztalataidat, hasonlítsd össze más zongora programokkal, miben jobb az egyik, miben a másik.

- a nyelvhelyességre ügyeljetek, mert nagyon zavaró, hogy kimaradnak néhol szóközök, és a vesszőt nem ismeritek (4 kép 1 szó c. bejegyzés)

2013. aug. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!