Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen a blogom? Megéri...

Milyen a blogom? Megéri folytatnom?

Figyelt kérdés
Ne csak a desinget írjátok le (az tudom, hogy nem olyan jó), a történet értékelésére is kíváncsi lennék. :) [link]

2013. júl. 30. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

A design egész jó, olvasható, nem égeti a szemet.

Eddig kb a legjobb, amit ide kiposztoltak blog címen.

De ezt az animált kurzort sürgősen szedd le, mert elrontja az egészet, illetve gifet se tegyél a frame-be, mert nem túl elegáns manapság (pár éve még menő volt, meg a kurzoros dolog is)

2013. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. :)
2013. júl. 30. 16:59
 3/6 ahmon ***** válasza:
Design-ban jó. Kellemes színek. Az viszont zavaró, hogy az 1D képe olyan pixelesen van feltéve. Azon nem ártana javítani, mert idegesítő az az átmenetes rész is. A háttér foltjai viszont elég zavaróak. Azok bántják a szemet. Olyan érzése van tőle az embernek mintha -4 dioptriás lenne. Zavaró. Vagy egyszínűt tegyél háttérnek,vagy képet.
2013. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előző háttér jobb volt..legalábbis amikor az első HSZ-t írtam még más volt szerintem.
2013. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nagyon tetszik és jó :) folytasd
2013. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia, nemaz a mogszokott írásmód de tetszik :)) igen, mindenképp folytasd
2013. aug. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!