Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nektek bejön? Van blogotok?...

Nektek bejön? Van blogotok? Ha igen akkor küldjetek megjegyzésként a blogra egy linket! És. Elmondjuk véleményünket.

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

>Nektek bejön?

Micsoda?


>Van blogotok?

Van.


>Ha igen akkor küldjetek megjegyzésként a blogra egy linket!

Milyen blogra és milyen linket? Egyelőre egyetlen blog forog szóban, ami a sajátom. Oda minek linkeljek bármit is a kérésedre, ha nem is látod?


>És. Elmondjuk véleményünket.

De. Miről is? Ha nem látjátok a blogomat? És miért érdekelne a véleményed?

2013. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az lett volna a kérdés,ha van saját blogod,ami tetszik,akkor mutassad meg .
2013. aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lett volna, de ha ezt nem tudják értelmesen megfogalmazni, akkor várhatják, hogy bárki is tőlük kérjen véleményt. :D
2013. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
úh...b+ bocsi :DD nem linkeltem a blogunkat .xddd :$$ :D [link]
2013. aug. 2. 12:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudjátok mit jelent a lefele fordított kereszt? Szerintem cseréljétek le, nem is tudok azzal az egérrel normálisan kattintani:S:D Design-ra jól néz ki az oldal; nem sok minden van még rajta, csináljátok, de az egeret cseréljétek le szerintem!!:)
2013. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már mondtam a barátnőmnek akivel csináljuk, hogy cserélje vissza szivesre..De én am nem tom mit jelent:oo ???
2013. aug. 2. 13:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvileg az olyan sátánista jelkép. Azért fordított kereszt gondolom ,merthogy a kereszténység ellentéte. :/
2013. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem csak a blogotok egy sz_r, de még ti is buták vagytok...

fordított kereszt kurzor, jesszusom, primitív.

2013. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!