Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Sima honlap vagy blogot...

Sima honlap vagy blogot érdemesebb indítanom?

Figyelt kérdés

Egy normál internetes felhasználó vagyok.

Már a 3-ik gyerekszobát díszítem, és van erre az évre baráti megbízásom pár gyerekszoba festésre.

Szeretném öket feltenni a netre is, több készítési részt is megörökítettem.

Valami ingyenes oldalra gondoltam, de nem tudom, hogy blog vagy weboldal lenne jobb. Ès olyan amit egyszerüen kezelek, mert teljesen kezdö vagyok ilyen téren. Programozni nem tudok, nem is akarok, és csak néhány leírás és több kép lenne fent.

Mit ajánlotok? Ès hol lenne lehetöség ilyet csinálni?



2013. júl. 17. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor mindenképpen a blog lesz neked való. Ahhoz hogy saját ízléses honlapod legyen, nem kevés időt kellene eltöltened a weblapszerkesztés tanulásával. Míg a blog oldalakon ezeket többnyire biztosítják számodra csupán be kell állítanod a neked megfelelő formában és feltölteni azt tartalommal.

A kérdés persze az, ami mindig is: ki fogja nézegetni? Tényleg nem akarlak elkeseríteni, de általában inkább egy nagy cég profin kivitelezett honlapjára fognak tévedni a látogatók, sem mint a tiedére. Ezzel sajnos nincs mit tenni, ez is egy szakma. Az interneten közzétenni mindenféle tartalmat ma már szinte mindenki képes, de arra hogy ezt mind úgy valósítsa meg, hogy az el is érjen a célközönséghez, az már a nehezebb része a dolognak. Ha pedig nem ér el oda, akkor mi értelme?

2013. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösszi.

Èn ezt magamnak akarom csinálni, az is jó lenne, ha mások egyáltalán nem tudnák elérni csak én es akinek jogot adok.

A piccassat nem szeretem, meg szeretném leírni hogy csináltam.

Leginkább barátoknak és családtagoknak akarom mutogatni, és néhány lakberendezö oldalnak szoktam elküldeni amit elkészítek, ök közzé teszik a képeket, de egy blog vagy weboldal jobb lenne, mert ott leírás is lenne.

Szóval nem reklámnak kellene hanem, hogy egyhelyen minden meglegyen.

Tud valaki blog készítö oldalt ajánlani?

2013. júl. 17. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Huh, hát úgy, ha az elérést is korlátozni akarod, úgy valamivel nehézkesebb lesz. Nézd meg a mindenkilapja.hu -t, hátha van megoldásuk a számodra - biztosra nem mondom, nem szoktam arra járni, mert nem blogolok, az egyéb webalkalmazásokat meg magamnak írom.


Van még párféle lehetőség, de azokhoz már némi hozzáértés is szükséges általában, így nem mennék most bele ezekbe.


Az eredeti kérdésedre válaszolandó, azt tudom mondani, hogy ha bloglni akarod a dolgaidat, akkor egyértelműen blogot érdemes indítani, ha pedig egyedi igényeid vannak, akkor valószínűleg honlapban kell gondolkodni - ezesetben azonban mindenképpen szükséged lesz valakire, aki leprogramozza.

2013. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!