Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Csináltam egy blogot, elég...

Csináltam egy blogot, elég érdekes?

Figyelt kérdés

Előre szólok, rock zenei témával foglalkozik. Nem tömegtéma, nem lehet ilyenekből Dunát rekeszteni.

[link]



2013. júl. 12. 12:46
 1/4 ahmon ***** válasza:
100%

Egyszerű szürke sablon, zavaró az egybefolyó szöveg, össze-vissza vannak kiemelések, és linkelések. Sok vastag betűs berakás van, ami nagyon bántja a szemet ekkora betűknél.


A tartalmad még kevés, így nem lehet megítélni hogy érdekes lesz-e vagy sem. De hiába hogy nem lehet vele Dunát rekeszteni, attól még nem lesz olvasód, ha nem tudsz olyan információt szolgáltatni, ami más oldalakon nincsen (de azért hiteles), vagy esetlegesen ha szereplni is fog más oldalakon, az elsők közt kell lenned aki kiteszi. Ha ebből a kettőből nem tudod teljesíteni valamelyiket, akkor nem érdemes folytatni. Ha meg csak utólagos blogként, forrásként használva más portálokat, blogokat, rajongói oldalakat használsz a bejegyzések írásához, akkor nem érdemes folytatnod.

2013. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jók a színek, de olyan unalmasan alkalmazod.

Cím legyen 2x ekkora, és az a zöld ami alcímnek van.

És az alcím legyen magyar :)


A szöveg túl egybefolyik. Tagold jobban, és használj nagyobb térközt, a dőltnek adnám én azt a halványzöldet, és szerintem egy justify is ráférne.

Én valami más színt tennék kiemelésnek, és szövegközi linknek, nem jó így olvasni.

Esetleg egy nagyon átlátszó, kicsit világos hátteret is adnék a postoknak, vagy a tartalom oszlopnak.



Tényleg nem tömegtéma, viszont a tömegtémát (általában) nagy tömeg is érdekli, az ilyet viszont sokkal kisebb tömeg olvassa. (Csak aki nagy mötli fan, ÉS szeret blogot olvasni, ...)


De amúgy jól néz ki kezdésnek, csak csinosítsd! :D

2013. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

2008-as skin, nem alkalmazott semmit rajta a kérdező.

2013. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szió! Olvastam azt a Dr. Csont-os bejegyzésedet mikor volt és melyiken??? Hátha elkapok egy ismétlést?! Köszikee :D
2014. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!