Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam egy tesztet érdekes?...

Csináltam egy tesztet érdekes? Én is párom látjuk a csíkot, de lehet hogy csak szellemcsík? Kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy ez a teszt most milyen. A képet meg nem tudom jó helyre töltöttem e fel, remélem. Ha valaki megnézné a saját gépén hogy most van e második vonal vagy csak mi látjuk....negatívba nem tudtam megcsinálni..........segítene valaki? [link]
2010. nov. 2. 14:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Én nem látom a képet :(


A szellemcsík általában szürke, ami meg pozitív, a rózsaszínes-pirosas árnyalatú, nem baj ha halvány vagy csak a széle erős, pár nap múlva meg kell ismételni.

2010. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld meg feltölteni újra, mert így nem lehet megnézni a képet.

2010. nov. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Na nem jól csináltam. Nem látni a képet...hogy kell feltölteni? SOS!
2010. nov. 2. 14:13
 4/23 A kérdező kommentje:

Na lehet ez lesz a jó link? [link]

Ha ez sem akkor passz nem tudom hogy kell..............:(

2010. nov. 2. 14:14
 5/23 anonim ***** válasza:
kicsi a kép, nagyobb formátumban kéne feltenned
2010. nov. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy kell:(:(:(először csináltam volna de nem megy............ha valaki tudna segíteni hogy kell, megköszönném!!!
2010. nov. 2. 14:19
 7/23 anonim ***** válasza:

www.kepfeltoltes.hu


ide rakd föl.

2010. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Azt hiszem sikerült!!! De picit homályos.nagyon régi a gépem:(. De hátha láttok rajta valamit. [link]
2010. nov. 2. 15:36
 9/23 anonim ***** válasza:
homályos, én nem látom, csak az egyik csíkot:(
2010. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

itt a negája:

[link]

2010. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!