Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok segítségét várom?

Lombikosok segítségét várom?

Figyelt kérdés

most volt az első lombikom nagyon vártam nagyon reménykedtem de sajnos nem sikerült a hcg-m 10,3 lett azt mondta a doki hogy ez kevés egy terhességhez viszont menjek kontrollra mert ha emelkedett a szint akkor méhen kívüli terhesség is lehet nagyon félek de remélem nem lesz. Ti a beültetés után hogyan "pihentetek" okosabb szeretnék lenni a második lombikra. inzulin rezisztenciám is van arra tudtok ajánlani egy jó endokrinológust?

köszi


2011. okt. 6. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, de megkérdezhetem, hogy hova jártatok?Milyen vizsgálatok kellettek a lombikhoz?Milyen probléma miatt kellett a lombik?Sajnos mi most kezdjük el.Kívánom h ne legyen semmi gond, és minél hamarabb egészséges babád legyen!:-)
2011. okt. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az inzulinrezoszetenciád nem volt kezelve az első lombik előtt?

Helyileg hol keresel endokrinológust?

Én hasonló cipőben jártam, bár beültetés után 2 héttel több volt a hcg-m, sajna méhen kívüli lett. De rossz a jóban, hogy valami elindult, csak rossz helyen, és a rossz petevezetékemben többet nem akad el a baba, legközelebb sikerülni fog:).

2011. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én csak minimálisan pihentem. Csak az első 3 napot. Utána sem eröltettem meg azért magam. De tettem-vettem. 2 lombikom volt és egyik sem sikerült. A másodiknál már egy hét után véreztem, és éreztem is egyböl, hogy nem fog sikerülni.

De utána spontán kismama lettem. egy 17 hetes kismama!

2011. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már 5 lombikom volt,és most vagyok a 6. lombik közepén.Ennyi próbálkozás alatt mindenféle verziót kipróbáltam már,a 2 hetes fekvéstől a lájtosan teszek veszekig,de egyszer sem sikerült.Szóval egy nagy adag szerencse is szükséges a sikerhez!
2011. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért van szükség lombikra mert ellenanyagot termelek a férjem hímivarsejtei ellen így csak ICSI eljárás jöhet szóba és remélem egyszer sikerülni is fog és az embriókra nem küldök ellenanyagot. Az inzulinrezisztenciámat már több mint 4 hónapja kezelem merckformint szedek csak az a gondom hogy fogyok melette és már csak 48 kg vagyok a 173cm-hez ezért keresek Budapeseten valakit aki segít hogy hogy tudnék egy kicsit hízni mert a kórosan soványság se jó a lombikhoz. köszönöm a hozzásólásokat.
2011. okt. 7. 07:26
 6/6 sumergo ***** válasza:

A fene se tudja, min múlik. Nekem 6 stimulációm volt, az utolsó beültetésnél annyi mindent másképp csináltam, mint előtte, hogy nem tudom melyik vált be, sőt, az sem biztos, hogy ezeken a változtatásokon múlt. Azért leírom, hogy mi mit csináltunk.

1. Másfajta szurit kértem a dokitól, régebbi, nem olyan tiszta, és olcsóbb is volt így.

2. Gyuri bácsi babaváró teáit használtuk, már jóval lombik előtt kezdtük, a 3. lépés volt a stimulációval egy időben.

3. Leszívástól kezdve nagyon sokat feküdtem, hogy hamarabb regenerálódjak, hátha "szívesebben" ágyazódik be az embrió! Beültetés után szigorú fekvés, csak a fontos szükségletek elvégzése miatt keltem fel.

4. Már a kezelés előtt megpróbáltam "elhatározni", hogy ezúttal sikerülnie KELL!

5. Az étrendemből kizártam az E adalékokat. Tudom, nem mind méreg, de mivel nem ismerem ezeket, ezért amiben volt, azt inkább nem ettem. Pl: semmiféle felvágottat, konzervet nem ettem!


Hát ennyi, sok sikert a következőhöz!


35+4 hkm

2011. okt. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!