Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Véleményetek erről a honlapról...

Véleményetek erről a honlapról? (FRPG)

Figyelt kérdés

[link]


külsőről, belsőről jöhet pozitív, negatív kritika.



2013. júl. 12. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt a gyakorikerdesek.hu-n mutogatott oldalak közül ez mindenképpen a színvonalasak közé tartozik.

Amit hirtelen észrevettem:

A világosabb barna színben a fehér betű nehezen olvasható (rögtön a kezdőoldalon a bevezetés, közösség címszavak)

Regisztrációnál a jelszót és esetleg az e-mail illik kétszer bekérni, mert ha elírja a muksó akkor sohasem fog rájönni, mit cseszett el, csak azt látja hogy nem tud belépni.

A bal oldalt fent a Belépés panelen igazíthatnál, hogy az inputmezők egymás alatt legyenek, mert így olyan mintha odahányták volna.

Amúgy nem rossz az oldal, így tovább, ebből még honlap is lehet.

2013. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gyk-színvonalhoz képest tényleg szép, de amúgy meg ronda :D
2013. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: a regisztrációnál a jelszót kétszer kéri, majd még az "elküld" gomb megnyomása után - ezt a tárhely így csinálta, nekem nincs beleszólásom.

a belépésnél szintén így, én csak a szélességét tudom változtatni.

köszi. :)


#2: köszönöm kedvességedet. ^^

2013. júl. 12. 12:38
 4/5 ahmon ***** válasza:

A választható karakterek menüpontban összefolyik az egész cucc. Zavaró a háttér hogy egy többszínű paca látszik amögött a fejlécnek nevezett kép mögött. Pici, folyamatos, egybefüggő szöveget írsz, jobban kéne tagolni. A menüpontok borzalmasak. Ovális lenne a folt körülöttük, de az elrendezés miatt az oldaluknál és a tetejüknél le van metszve. A regisztrációt tényleg érdemes rendbehozni. Újrakérni az e-mailt és a jelszót.

Van egy fehér keret körbe az oldalon. Az rohadt idegesítő, és elvonja az ember szemét.


A színeket borzalmasan használtad. Alap szinten azokhoz képest amikre itt a gyik-on véleményt szoktak kérni, ahhoz képest egész jó, de összességében ez még nagyon alsó kategóriás. Ha még dolgozol rajta akkor kisülhet belőle valami jó.

2013. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A belsőben nem fedeztem fel semmi gondot, viszont a külső.. Bocsi, de az egyik legrondább frpg-oldalak közé tartozik. A fejléc gondolom png akart lenni, vagy ilyesmi, de ez a szürke keret borzalom. A Comic Sans-választás rettentően rossz, ez a betűtípus már unalmas és gyerekes. A csoportok színei szörnyűek, egyáltalán nem harmonizálnak az oldal telítetlen színeivel, sőt. Sok kép, köztük a háttér is pixeles.
2014. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!