Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a honlapról?

Figyelt kérdés

Vagy blogról. Vagy bánat tudja :D

Igazából én szerkesztem tavaly December óta, és már eléggé belejöttem.


2012. aug. 13. 15:35
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja izé:

www.gta-sacars.blogspot.hu

2012. aug. 13. 15:36
 2/9 Golan Trevize ***** válasza:

Tele van elgépeléssel és helyesírási hibával.

Valamint szokj le arról, hogy minden mondtad végére felkiáltójelet teszel.

2012. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 SimkoL ***** válasza:

Őszintén ?


A blog "kiállása" borzalom. A háttér legyen "símogató" ne fehér mert egy idő után süti a szemet. Úgy látom a kocsik terén a szinvilágod leragadt a kék és beige színeknél :)

2012. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibában igazad van, a legutóbbi posztnál kicsit siettem, de mindjárt kijavítom. Amúgy ha lejjebb gurulsz, akkor láthatod, hogy nem teszek mindenhova felkiáltójelet...
2012. aug. 13. 15:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Háttér lesz majd, csak még össze kell dobjak egy ötletet, hogy milyen legyen... Nem ragadtam le, csak majdnem minden modolt autónál ezt adja, mint alapszín, (beige-t kevésbé, kéket annál inkább) így nem is nagyon akarok ezen változtatni.
2012. aug. 13. 15:58
 6/9 Golan Trevize ***** válasza:

Valóban, a régebbi írásokban nincsenek felkiáltójelek.

De a helyesírási hibák, elgépelések ott is nyüzsögnek. A teljesen magyartala mondatokról nem is beszélve.

2012. aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért lehetnel elgépelések, mert régen mindig használtam a helyesírás ellenőrzőt, és az majdnem minden szavamat kijavította...
2012. aug. 13. 16:18
 8/9 Golan Trevize ***** válasza:
"És"-t nem javít "ás"-ra a helyesírás-ellenőrző, valamint értelmes mondatokat sem fogalmaz át magyartalanra.
2012. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]

[link]



Ezek az én blogjaim hasonlítsd össze a tieddel!

2012. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!