Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik tárhelyet ajánljátok?

Melyik tárhelyet ajánljátok?

Figyelt kérdés
ATW-n vagy Uw-n szoktam regisztrálni, szeretném weblapomat átvinni .hu -s címre. Melyik a legmegbízhatóbb szolgáltató, akinél ezt megtehetem?

2013. jún. 6. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a tarhely.eu-t tudom javasolni. Náluk vagyok már 8 éve és kifogástalan a szolgáltatás minősége. A kommunikáció nehézkes kicsit velük, de az is megoldható.
2013. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Dotrollal jó tapasztalataim vannak.
2013. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mahjong ***** válasza:

Üdv!

Ezt megoldhatod úgy is, hogy a .hu-s domain regisztrálod, és továbbra is ingyen tárhelyet használsz, csak hozzáadod a tárhelyhez a külön regisztrált címet. Ez azért jó, mert a te neveden lesz a cím, ha váltani akarsz szolgáltatót, bármikor megteheted.


.hu regisztráció pl.:

[link]


Ingyenes tárhely, ami megbízható és használhatsz velük saját címet:

[link]

Saját domain, php futtatás, mysql adatbázis működik.


[link]

Ezzel van személyes tapasztalatom, kicsit lassú, de megbízható és az oldalam is szinte mindig online volt, bár nem monitoroztam programmal.

2013. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
most egyelőre csak át akarnám irányítani a .hu-st a jelenlévő ingyenes tárhelyemre.
2013. jún. 6. 12:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a 3in1.hu-t ajánlom, nagyon gyorsak, olcsóak a domainek, profik, és elég sok szerverük van nagyon jó rendelkezésre állással, több helyszínen. Tárhely csomagok is vannak náluk, nézz körül, egyébként, ha free magyar szolgáltatót akarsz, akkor ezt nézd meg: [link] csak domain vegyél előtte valahol, mert az kicsit drága.
2013. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2013. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
az [link] szerintem is elég jó, vagy lehet még a [link] is.
2013. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ha egyszerű html-es oldalt akarok akkor elég a dotroll is? olyan tárhely kéne, ahol nincs reklám
2013. jún. 15. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!