Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Worldpress blogot szeretnék...

Worldpress blogot szeretnék .hu-sítani, kiválasztottam a domainregisztrátor oldalat, kérdésem:elég domain nevet regisztrálni, vagy tárhelyet is kell?

Figyelt kérdés
Tök béna és kezdő vagyok:)
2013. ápr. 7. 10:19
 1/5 A kérdező kommentje:
természetesen wordpress...:)
2013. ápr. 7. 10:37
 2/5 Drone007 ***** válasza:

Tárhelyre is szükséged lesz, ezért célszerű olyan regisztrátort választani, aki kompletten elintézi a domaint és tárhelyet egy csomagban.

Én a tarhely.eu -t vagy az ininet.hu -t ajánlom, de van még a piacon rengeteg.

Persze technikailag lehetőség van ingyenes tárhelyhez is csatolni a domaint, de ezeket nem ajánlom, mert az elérésük (lassan tölt be az oldal, kétséges a wordpress futtatása, ftp-n való feltöltés lassú, és nehézkes), és a supportjuk nagyon rossz.

2013. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Évi szinten nem akarok spórolni 2-3 forintot ezen, így direkt wp -barát szolgáltatót választok, mindenképpen. Baromira el vagyok veszve, mert hiába keresek rá, sehol sem találom, mi ennek a menete.

Megveszem a domaint+tárhelyet.

Ezt a wp kezelőfelületén jelzem, enyém az a domain.

És utána?

Megváltozik a kezelőfelület?

Mi történik???

:))) úgy érzem magam, mintha totálisan hüje lennék (az vagyok:)

2013. ápr. 7. 11:46
 4/5 A kérdező kommentje:
És nagyon köszönöm a választ.:)
2013. ápr. 7. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gáz, hogy nem értesz hozzá, mindenki itt kezdte, aki most ért hozzá!

Keress googli-ban wordpress tárhely, legelöl vannak akiktől érdemes venni tárhelyet.

vannka olyan szolgáltatók, ahol egy csomagban megkapod a domaint és a tárhelyet. Sőt már előre telepítik neked a cms-t! ilyet érdemes választani!

2013. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!