Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit gondoltok erről a blogról?...

Mit gondoltok erről a blogról? A nyelvezete, a dizájnja, és minden észrevétel érdekel!

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 30. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseket elég pesszimistán szoktam megnyitni, de ez a blog kellemes meglepetés volt. A dizájn szerintem alapvetőn jó, bár a honlap nem töltötte ki a teljes monitort, de ettől még egész szép maradt. (A dizájn terén egy másik megjegyzés: a banner nekem nem különösebben tetszett, de egyáltalán nem zavaró.) A betűk olvashatóak, nem kicsik, és a honlap nincs tele csillogó-villogó kis virágokkal/csillagokkal/macskákkal. A nyelvezet szerintem tökéletes így, bár személyes blogokat nem szoktam olvasni, de a célközönségnek szerintem tetszeni fog.

Alapvetően szerintem a blogod jó így, és külön gratulálok, hogy végre valaki 13 évesen egy ilyen blogot készít. Csak így tovább!

2013. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértve #1-el, jó látni végre ellenpéldát - vagyis pozitív példát is itt a GYK-en. Csak így tovább! :)


Egy észrevétel van, ami nekem nem tetszik a dizájnban, jobb oldalt fent a "Könyvek" résznél az a fekete háttér nem illik oda.

2013. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahoj, elsem hiszem hogy Zalai vagy!

Ki teszed az a-t a rajt végére.

"talán néha nevetnek rajta" :-)


Amúgy sokkal-sokkal jobb mint a korábbi. :-)

Olvasható, szépen szerkesztet, csak egy apróság.

Jobboldalt a könyvek résznek:

#Text3 { padding: 5px; max-width: 185px; font-size: 14px; }


Csak így tovább!

2013. máj. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, zalai vagyok, és erre nagyon büszke! :)
2013. máj. 31. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!