Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van valami észrevétel, Eset...

Dgabor78 kérdése:

Van valami észrevétel, Eset Smart Security 5-ről?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 07:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Az, hogy jó, nincs vele semmi probléma, teszi a dolgát Win7 64bit alatt. :)
2012. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Kiválóan fut (Windows XP SP3), csendben dolgozik a háttérben. Nem fogja vissza a gépet, pedig csak 1 GB memória van. Megvettem, nem tört.
2012. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
fos csakugyan mint e többi, a programnak van vagy egy erős 4 éves lemaradása de sebaj
2012. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%

Minek kell "fosozni"?

Nem tökéletes, ugyanúgy, ahogy egyik víruskergető sem.

Amúgy én nem használom, így véleményt sem tudok alkotni, csak a trollnak akartam beszólni. úgyhogy bocs az off-ért!


Azt nem szeretem benne, hogy vérpistikék mindenhol ezt nyomatják, amúgy, ha nem tört verziót használsz, akkor szerintem használd nyugodtan!

2012. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan, hogy tört. Az Eset termékeit nem kell törni, crackelni, fixezni, simán felhasználónév/jelszó párossal aktiválandók. Vagy kérsz próbaverziós kódot (TRIAL-xxxxx) vagy ha megveszed, vagy újságos kóddal használod, vagy a neten turkálsz hozzá kódot (ami előbb utóbb fekete listás lesz), az pedig EAV kezdetű. Vagy egyéni frissítési szervert használsz, ahoz meg nem kell kód.

Szintén bocs az offért. :)

2012. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%

"Nem létezik olyan, hogy tört."

Sajnos létezik.


"Az Eset termékeit nem kell törni, crackelni, fixezni, simán felhasználónév/jelszó párossal aktiválandók."

Ezt mondd meg a sok hülye vérpistikének is, akiknek pixelcsöcsű .GIF barátnőjük van, a számítógépükön pedig mindenféleképp Windows Ultimate (pedig a hülye gyerek nem tudja, hogy számára milyen felesleges szolgáltatásokat nyújt az Ultimate - persze warezolja, így felrakva egy vírustanyát-

) és Eset Smart Security legalább 2050-ig aktiválva a nem tudom milyen csoda crack-el.

Az már csak hab a tortán, amikor ezek után jön a hülye gyerek és azt mondja, hogy használj Chrome-ot, mert az IE és a Firefox szar (nem a Chrome ellen vagyok, csak akkor hozzon fel érveket is, hogy a másik kettő miért szar).

2012. febr. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
azért mondtam hogy fos mert már lassan drágább mint a kaspersky, tudásban meg sehol sincsen. természetesen legál verziókról beszélek.
2012. febr. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

pistike ezért fos: [link]


remélem tudsz angolul másként kénytelen leszek mórickának elküldeni :D:D

2012. febr. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Hoppá! Igazad van, nem feltétlen kell crackelni...így a helyes. De az újabb verziók is úgy érhetőek el pl. torrenten (pfúj!:)), hogy van a rendes 32/64 bites msi telepítő, plusz hozzá egy Eset key finder, vagy hasonló kódkereső. Ha jól emlékszem utoljára a 2.7-est crackeltük szorgosan. De lehet, hogy az is csak egy fix volt... régen volt nem emlékszem pontosan már.

Fos...hmm... érdekes évek óta ez van...vírus meg nincs.

Kaspersky. Biztos jó, dicsérik, vannak jó kis teszteredményei is,még nem használtam. Azt viszont nem tudom, hogy próbaverzióhoz, esetleg újságos kóddal (ha van olyan) aktivált verzióhoz jár-é teljes körű support. Mert az Eset-hez igen. Ez az egyik legnagyobb előnye.

JA! És nem használok se rókát ,se krómot..IE párti vagyok, és ennek ellenére a fos Eset-em mellett nincs egy szál vírusom se. Kémprogramom se...ja már mondtam, hogy nem használok krómot. :)

2012. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Sok lúzer kínai (csingcsang, miaumiau stb.) meg még ég tudja, miféle oldalakról letölti az ingyenes "Nod323" nevű hamisat és még ki tudja, miféle vírusirtót, hozzá keres egy hamis felhasználói nevet és jelszót. Aztán ha tele a gépe trójaival, akkor bezzeg átkozza, mert beengedi a vírusokat.

A VALÓDI Eset-Nod nem enged be semmit, különösen a Smart Security nem. És aki lusta megkeresni a 30 napos próbaverzióért a cég oldalát (www.eset.hu), az meg is érdemli. Kaspersky kiváló lehet erősebb gépekre, Eset-Nod viszont a gyengébbeken is kiváló.

2012. febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!