Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a megoldás a lenti problémá...

Mi a megoldás a lenti problémámra? Weblap készítés!

Figyelt kérdés
Azt szeretném, kérdezni, hogy hogyan tudom azt megcsinálni hogy ha pl beírom a weboldalam: www.djrudg.eu létrehozok egy könyvtárat /elizmenyeim, tehát meg lesz ez a felállás, hogy www.djrudg.eu/elozmenyeim akkor ezen az oldalon megjelenjenek mindenféle bejelentkezés nélkül az előzményeim? A böngészési előzményeim?

2012. dec. 18. 16:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem fogod tudni megcsinálni, de nem olyan bonyolult. Én így csinálnám:

Sajnos böngésző specifikus:

1: Kellene egy portnyitás, hogy egy maysql adatbázishoz lehessen csatlakozni kívülről.

2: Írj egy rezidens programot, ami figyeli mondjuk a Google Chrome böngészési adatok fájlát. Ha változás van feldolgozza, és elküldi a változásokat a nyitott porton át a tárhelyhez tartozó mysql adatbázisba.

3: Írsz egy egyszerű PHP scriptet, ami kiolvassa az adatbázis tartalmát, és HTML-be formázva megjeleníti.

2012. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

De ennek annyi értelme sincs, mint egy kirántott zokninak.

Szerinted ki a szart érdekel, hogy te mit böngészel?

Rohadtul senkit...

És ennek külön honlapot csinálni... Hát beszarok.

Egy túlbuzgó 13 éves vérpistike vagy, aki csinált szerkesztővel egy honlapot, de ő már rögtön webprogramozó és minden szirszarról honlapot csinál a g-portalon...

2012. dec. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Drone007 ***** válasza:

1. a böngészési előzményeket minden böngésző program külön tárolja titkosítva külön minden felhasználóhoz

2. egy távoli gépen lévő webszerveren futó weboldalnak kellene valamilyen csatorna amivel egyáltalán elérheti a te gépeden lévő böngészési előzményeket. Ez még egy offline programnak sem egyszerű, ha egy másik user böngészési előzményeit kellene elérnie

3. a böngészési adatokat tároló gépen futnia kéne minimum egy webszervernek, amin keresztül valahogyan ezeket a védett fájlokat - amelyek a böngészési adatokat tárolják - elérhetővé kell tenni, hogy a weboldal le tudja kérni őket.


Ahogy látod ez elég sok problémába ütközik. Ezek közül nem egy biztonsági probléma. Egy ilyen weboldal erősen súrolja a személyi szabadság és privát adatok megsértésének szabályait.

2012. dec. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én már dolgoztam fel chrome-os előzményeket, nem estek túlzásba a "titkosítással", de ha a saját előzményeit akarja közzé tenni, az a szíve joga. És minek kellene webszerver a gépre? Ha nem is úgy csinálja, hogy portot nyit, elég egy HTTP Post-al elküldeni egy feldolgozó PHP-nak, és kész. Szerintem fél óra alatt összedobnám.
2012. dec. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Drone007 ***** válasza:

#14 Ahhoz is kell egy futó offline progi ami küldi az adatot, persze azt nem nagy bűvészkedés megírni.

Viszont elég naív dolog azt hinni, hogy a saját böngészési előzményeit akarja valaki megosztani a világhálón.

2012. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Viszont elég naív dolog azt hinni, hogy a saját böngészési előzményeit akarja valaki megosztani a világhálón."


"pontosan igen :) de csak a sajatomat mutassa. hogy masok lassak h EN mit csinaltam."

2012. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nah először is, KÖSZÖNÖM AZOKNAK AKIK SEGÍTENI AKARTAK! másodszor: Szerintem nem egy túlbuzgó 13 éves vagyok több száz weblappal, és webshoppal köztük a sajátjaim is mint pl: www.djrudg.eu/store és több 10 flashhel. Nah mind1. Másodszor igen sajátomat szeretném megosztani mert az "életem társának" szeretnék .... ot bizonyítani! Nem tanácsot kértem, hogy hogyan mit ne csináljak meg stb... Szerintem aki nem ért hozzá vagy csak értelmileg lent van az húzzon a ****** már mást nem tudok mondani, ha egyszer szépen nem lehet beszélni! Köszönöm.
2012. dec. 19. 17:19
 18/18 anonim ***** válasza:

na hogy én is osszam az észt:D


1. ezt a weblapot nem te csináltad ez opencart motor (hacsak nem ott dolgozol (nem hinném))


2. a flash elavult


3. nem 13 vagy, lehetsz már vagy 14 is:D aki DJ-nek hívja magát:D

2012. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!